בדרך לדובאי: צפו בדברים של משה חוגג לפני ההמראה

3 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בעלי הקבוצה, יחד עם יתר חברי הנהלת המועדון, הגיעו לפנות בוקר לשדה התעופה על מנת להמריא לדובאי ולמצות את המשא ומתן: "נראה שהכוונות שלי ושלו תואמות"
כותב: מערכת האתרר

בעלי בית"ר "גשם" ירושלים, משה חוגג, המריא הבוקר (חמישי) ביחד עם יו"ר המועדון, אלי אוחנה, המנכ"ל מוני ברוש, החשב חיים נבון ועורך הדין רונן מוזסון לדובאי, שם צפויים להתחיל בסדרת פגישות על מנת להגיע להסכם. הבעלים אמר לפני ההמראה: "אני מקווה לסגור עניינים, שום דבר לא סגור עד שזה לא סגור, נראה טוב, נראה שזה מתקדם, נראה שהכוונות שלי ושלו תואמות.

"בואו לא נקדים את המאוחר, נגיע לשם, נמצה את המשא ומתן, צריך להבין שזה לא בכל מחיר, רק אם זה יעשה טוב למועדון לאורך זמן, לתשתיות של המועדון, היה כסף גדול בבית"ר, לדעתי היה יכול להיות מנוצל טוב יותר, צריך להשקיע מאוד בתשתיות. צריך לראות לכמה זמן, אם המטרות תואמות בהכל, אם כך יהיו הדברים, אני מקווה שיהיה מה להודיע בקרוב".

"לא התרגשתי מזה שהצטרפתי למועדון, גם לא היום, זה מאוד פיקנטי לדבר על המיעוט, זה באמת מיעוט. זה רק מחזק את הצורך במה שאנחנו עושים. אני אמרתי שהצטרפתי הרבה לפני שידעתי שיהיה שלום כזה או אחר, בעיניי ובעיני הרבנים הגדולים שגזענות זה חילול השם. לא עושים גזענות, בטח שלא בעיר הקודש ובטח לא במשמרת שלי. נלחמתי בזה מהיום הראשון ועד האחרון, אנחנו לא נרתעים מזה, כל הגרפיטי שהיו ויהיו, גם השותף הפוטנציאלי מכיר את העניין הזה וזאת חלק מהסיבה שאנחנו צריכים לעשות מעשה ולהראות שמוסלמים ויהודים יכולים לעשות דברים יחד, בלי חשש".