דראפיץ': "באים עם הרבה ביטחון"; דגני: "חייבים ללחוץ יותר"

3 נובמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה והבלם ערכו מסיבת עיתונאים לקראת המשחק מול הפועל חדרה בטדי: "התחלה לא קלה אחרי התקופה המוזרה שעברה עלינו"
כותב: מערכת האתר

מאמן בית"ר "גשם" ירושלים, סלובודן דראפיץ', והבלם אוראל דגני ,התייחסו היום (שלישי) למשחק מול הפועל חדרה, שצפוי להיות המשחק הראשון העונה של הקבוצה באצטדיון טדי במסגרת הליגה.

״זאת התחלה לא קלה אחרי התקופה המוזרה שעברה על הכדורגל שלנו ואנחנו ישר נכנסים לשלושה משחקים רצופים", אמר המאמן והמשיך. זה אף פעם לא קרה לי ואני לא יודע מה יהיו הכיוונים של המשחקים. אני עדיין לא יודע איך אנחנו נתנהל עם העומסים האלו בהמשך".

דראפיץ' התייחס לתיקו במחזור שעבר והוסיף: "אני חושב שהיה לנו משחק לא רע נגד הפועל ת״א, חבל שלא ניצחנו. אנחנו הולכים לקראת המשחק מול חדרה עם הרבה ביטחון וכוונה לקחת 3 נקודות. כל הקבוצה שלנו מאוד כישרונית אבל כישרון זה לא מספיק, אנחנו צריכים להאמין גם בעבודה קשה. אם אנחנו נוכל לשלב כישרון ועבודה קשה אין ספק שתהיה לנו קבוצה פנטסטית, אטרקטיבית וטובה״.

״אני לא רוצה לדבר על המיקום שלנו בטבלה כי זה לא פייר ולא נכון לחשוב עכשיו איפה אנחנו נהיה בסוף העונה. אנחנו כן רוצים לעבוד קשה ודרך העבודה הקשה הכישרון שלנו יכול לפרוץ קדימה ואז אני כן מאמין שתראו את בית״ר כקבוצה התקפית וטובה״.

https://vimeo.com/475057890

 

לגבי הפציעות הוסיף: ״מאכזב מאוד ששני שחקנים שלנו, גם מתאוסיניו וגם האסלביינק פצועים, כי הם כן שניים שבנינו עליהם בחלק ההתקפי שלנו, ככה שאנחנו מחכים שהם יחזרו כמה שיותר מהר ויהיו בסגל של הקבוצה הכישרונית שלנו״.

דגני עצמו סיכם את המשחק מול הפועל ת"א ואמר: ״שיחקתי נגד המועדון הקודם שלי ככה שהיה קצת התרגשויות ופרפרים בבטן אבל זה עבר. אני חושב שחלק גדול מהמשחק שיחקנו בצורה טובה, לחצנו אותם ועשינו כמה התקפות טובות, אבל אנחנו חייבים לעשות את זה במהלך הרבה יותר דקות במשחק. אני מאמין שנשתפר ממשחק למשחק ונראה טוב יותר״.

״חדרה קבוצה מוכשרת, ראינו אותם באסיפת הווידאו, והתכוננו אליהם. אני מקווה שנעשה משחק טוב וניקח 3 נקודות. מתחיל להיווצר עומס בגלל כמות המשחקים, אבל גם עשינו את זה בסוף העונה שעברה, אז אני מקווה שנעבור את זה בצורה טובה, ניקח את הנקודות ונמשיך הלאה״.

דגני נשאל גם לגבי הנבחרת והוסיף: ״המשחק האחרון שלי היה משחק טוב, פתחתי בהרכב וניצחנו. אני מקווה שאמשיך לקבל את הצ׳אנס שלי לקבל בנבחרת כמה שיותר. יש לנו עוד נציג בקבוצה שמגיע לנבחרת, ואני מקווה שגם לאיתמר ילך טוב. אבל קודם יש לנו עוד שני משחקים בבית״ר ואז נגיע לנבחרת״.

בתוך כך, המועדון יוצא היום גם במבצע איסוף תרומות לניצולי השואה ברחבי הארץ, עם חבילה שתכלול ציוד חורף מחמם ומוצרים מפנקים על מנת להעביר את הזמן בימי החורף ובתקופת הקורונה הנוכחית.