קומאן: "תוצאה מאכזבת"; גרצ'קין: "היינו חייבים לנצח"

3 אוקטובר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התראיין בסיום והוסיף: "נישפט על פי התוצאות, היה חוסר מזל גדול". המגן: "נצטרך לבוא נגד הפועל ת״א ולקחת שלוש נקודות בחוץ. עם גישה טובה הכל יהיה טוב פה"
כותב: מערכת האתר

לאחר שבית״ר שלנו סיימה את משחקה במסגרת המחזור החמישי מול עירוני ק״ש ב-1:1 מאכזב, דיבר מאמן הקבוצה, ארווין קומאן, במסיבת העיתונאים: "התוצאה מאכזבת, כולם מאוכזבים. יכולנו להרוג את המשחק במחצית השנייה, אבל לא עשינו את זה. לא היה להם שום מצב, חוץ מהפנדל. התוצאה מאוד מאכזבת".

"אני חושב שזה קשור הרבה מאוד לעניין הביטחון. במחצית הראשונה היו לנו מצבים מצוינים, התאמנו חזק מאוד בשבוע, ובאימונים אתה רואה את השערים, אבל בסוף צריך להבקיע במשחק ולהרוג את המשחק הזה.

לפעמים זה חוסר מזל, לפעמים זה עניין של איכות. היום לא הרגנו את המשחק והם הענישו אותנו בשנייה האחרונה. רועי הרמן הרגיש כאבים ברגל, הוא לא יכול היה להמשיך לשחק ולכן הכנסתי את חוג׳ה לעמדת המגן הימני, זו הייתה האפשרות היחידה".

 
"מהיום הראשון היו לנו בעיות, אני מבין שכולם מסתכלים על התוצאות. נישפט רק על פי התוצאות. אם יש הרבה בעיות, זה לא משנה לאוהדים שלנו. הם רואים רק את 90 הדקות והם צודקים.

אני מפעיל הרבה לחץ גם על עצמי כי אנחנו צריכים להשתפר. לא ציפיתי שיהיו לנו עכשיו 15 נקודות אבל מצד שני לא 5. היינו אגרסיביים היום, נראינו טוב, וזה משהו שאני לוקח הלאה".

מקס גרצ׳קין התייחס גם הוא לשער המאוחר: "אם אני אמות לפני גיל 70 זה בגלל משחקים כאלה. עד דקה 75 הרגשנו טוב, שיחקנו כדורגל, זה משחק שבו היינו צריכים לנצח 0:3.

מה שקרה מדקה 75 לא צריך לקרות, בית״ר לא אמורה ללכת אחורה בדקה ה-75, לא מול אף קבוצה ובטח לא מול קריית שמונה בבית. צריך לעשות חושבים.

"כל הקבוצות השנה מאבדות נקודות, גם מכבי תל אביב וגם מכבי חיפה, אין קבוצה מושלמת בליגה. אנחנו עם חמש נקודות אבל יש לנו מה לעשות.

יש לנו סגל טוב ולכן אני לא דואג, אם תהיה גישה טובה, האיכות תגיע עם הזמן, אני מצפה לעתיד טוב, במועדון גדול כמו בית״ר השחקנים נמדדים בתקופות הפחות טובות, וזה הזמן שלנו להימדד. אני מקווה שנוכיח את עצמנו מול הפועל תל אביב, זה המשחק הכי טוב לצאת ממנו לדרך חדשה״.

"זה לא זמן טוב לצאת לפגרה כי עשינו 1:1 במשחק שהיינו אמורים לנצח. מצידי לעלות על הדשא מחר ולנצח את הפועל תל אביב. זה לא זמן טוב. זה זמן גרוע לפגרה מבחינתי כי נסחוב את ההרגשה הזאת שבועיים. הראש שלי כבר נגד הפועל ונבוא לקחת 3 נקודות".

"אני חושב שהדינמיקה בינינו היא מעולה, באמת שתשאל כל שחקן יגידו לך כמה הוא מקצוען. אנחנו מנסים לעבוד טקטי, וגם בפן האישי. אני מקווה בשביל המאמן שנתחיל לנצח, הוא עושה הכל ואת כל מאת האחוזים".