אבוקסיס: "לפעמים אתה יכול לעשות את כל הטעויות ביום אחד"

4 אוגוסט 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר ירושלים התראיין בסיום המשחק מול פאוק סלוניקי, ואמר: "כולם נתנו את הנשמה, אבל נפלנו בדברים פשוטים". וגם מסר לקהל
כותב: מערכת האתר

מאמן בית"ר ירושלים, יוסי אבוקסיס, התראיין בסיום המשחק מול פאוק סלוניקי  במסיבת העיתונאים המסורתית. אבוקסיס ענה על השאלות לגבי המשחק, עתיד הקבוצה ועוד.

"אני חושב שקרו היום כל הדברים המוזרים בכדורגל שיכולים לקרות, השערים השלישייים והרביעי מאכזבים אותי יותר. 2:1 ו-4:1 זה לא אותו דבר, היה ריפיון וזה מאכזב אותי יותר מהגולים הראשונים. היה משחק מאוד מוזר, שיחקנו נגד קבוצה הרבה יותר טובה מאיתנו. השער הראשון וגם להחמיץ פנדל בדקה כזאת זה מאוד קריטי, בכל השערים עשינו טעויות שלנו, אבל אני חושב שגם היו פה דקות אדירות שלנו".

"היו רגעים של מומנטום כמו הכניסה של דור מיכה, גם האדום וגם לפניו היו לנו הזדמנויות. גם פתיחת המחצית השניה פתחנו טוב, החמצנו, פסלו לנו שער, בדקה ה-91 כבר היינו בלי קישור וכולם חשבו איך להשוות, אבל התוצאה מאכזבת אותי".

 

"היינו צריכים להשתמש בשחקנים שלא התאמנו סדיר, היינו קצרים באפשרויות בספסל, אבל זה המצב כרגע, עדיין יכולנו להביא יותר בתוצאה, הקהל דחף אותנו, היה כדורגל טוב, היתה אוירה, וזה הכנה של שחקנים שלא רצו להיות פה, והגיעו באיחור, זה השפיע על המשחק. אחרי ה-0:1 השחקנים חשבו רק התקפה ולא להגן, אמרתי לשחקנים במחצית, הם עשרה שחקנים, אבל עשרה טובים ומהירים.

"שוב פעם אני חושב שעשינו משחק טוב עד הדקה ה-90 היינו מרוכזים, זה קרה רק בתוספת הזמן. לא היתה הפקרות, זה היה מובן קצת, עשינו חילופים התקפיים להשוות בכל מצב, ראינו הכל בכדורגל. היום זה קרה, ונמשיך קדימה. כל השחקנים רצו לעשות טוב, יש ימים כאלה".

"לפעמים אתה יכול לעשות את כל הטעויות ביום אחד. זה לא דברים של טקטיקה, אלא דברים יותר פשוטים. כולם נתנו את הנשמה. הרגשתי שבדחיפה של הקהל שנוכל לעשות את השער ולהשוות".

"יש רצון של הבעלים ושלי להביא שחקנים טובים, אני לא רוצה להביא שחקנים וליפול אותם. אנחנו צריכים 3-4 שחקני הרכב. נעשה הכי טוב להגיע לליגה כמו שצריך. רוצה להביא שחקנים שישפרו אותנו". עלה הפנדל הוסיף: "ירדן הוא הבועט שלנו, פריידיי הרגיש שהוא רוצה, אבל ירדן הבועט שלנו, כמו שהוא כבש במשחקים אחרים, נהיה איתו בהחמצה הזאת. אני מאוכזב בשביל הקהל, שתמך, דחף, ועשה פה אוירה מדהימה. אהבתי את התגובה של האוהדים אחרי שכמה התחילו לשרוק לאדי בוז, הם ישר עודדו אותו ומחאו כפיים. הוא שחקן שלנו, זה קרה לשחקנים יותר גדולים ממנו, הוא עשה טעות, בוא נתמוך בו כולם".