קומאן נפרד מהשחקנים ומהמועדון: "סומך עליכם, אוהב את האנשים כאן"

2 דצמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן, שעזב את הקבוצה, הגיע למתחם האימונים, עבר בין כל האנשים והודה להם אישית: "עובדים כאן מתוך אהבה למקום" והוסיף לשחקנים: "רוצה שתנצחו ביום ראשון"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים יוצאת לתקופה חדשה לאחר הודעת העזיבה של מאמן הקבוצה, ארווין קומאן. המאמן המוערך הגיע הבוקר (חמישי) לבית וגן להיפרד משחקני הקבוצה ואנשי המועדון, וישהה בישראל בימים הקרובים.

קומאן הגיע בשעה מוקדמת למתחם, וכינס את הצוות המקצועי לשיחה ארוכה. לאחר מכן התכנסו השחקנים, ביחד עם הצוות, ושמעו את אשר היה להולנדי להגיד. ארווין התחיל את הדברים לא לפני שלחץ יד לכל שחקני הסגל, ובמהלך הדברים לא פעם השתנק מהתרגשות והיה על סף דמעות.

"אני נפרד היום מהמועדון הזה, שנכנס לי ללב בצורה בלתי רגילה. זה מועדון שחייב להיות מקצועי, וכאשר יש מבנה וארגון זה הבסיס להצלחה. היה לי הרבה תסכול ולחץ ולקחתי את זה איתי הביתה, אני המאמן הראשי, ואחריות היא חלק מהעניין. היו לי הרבה לילות שחשבתי על שחקנים והקבוצה איך להיות טובים יותר, ואין לי ספק שאנחנו יכולים לעשות יותר טוב מאיפה שאנחנו נמצאים כעת.

"זה גרם לי ללחץ רב. זה משהו נורמלי למאמן. אני אוהב את האנשים כאן שעובדים בתנאים מטורפים אבל בסופו של יום בחרתי במשפחה ואני לא רוצה להיות במקום שאתחרט שלא עזבתי בזמן. לכם אני רוצה להגיד – שחקו יותר קליל, תהנו מהמשחק.

אתם יודעים לשחק. אתם יכולים לנצח ביום ראשון, אבל צריך להופיע ולבוא ולקחת אחריות. תאמינו שאתם יכולים. אני אעקוב אחריכם לאורך כל הדרך, וזמין אליכם מתי שתרצו. אני מאמין בכם ומאמין בצוות כאן, ורוצה להגיד לכל אחד ואחד מכם תודה".

לאחר מכן יצאו שחקני הקבוצה לאימון, שלאחריו תגיע הקבוצה לבית החולים הדסה עין כרם על מנת לשמח את הילדים המאושפזים במקום לרגל חג החנוכה.