גרצ׳קין: "יכולנו להכריע את המשחק. שמח ששמרנו על רשת נקיה"

1 ינואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה, יוסי מזרחי סיפר גם הוא על הקרב בנתניה שהסתיים בחלוקת נקודות: "המחוייבות של השחקנים היתה בסדר גמור. מבחינת כדורגל צריך להשתפר"
כותב: מערכת האתר

מיד בסיומו של המשחק בין בית״ר "גשם" ירושלים ומכבי נתניה הערב באצטדיון נתניה, התייצבו מאמן הקבוצה, יוסי מזרחי והמגן, מקס גרצ׳קין לספר על המשחק של הקבוצה מבחינתם, על השער הנקי שהשיגו והמלחמה הגדולה שראינו על הדשא.

יוסי, מה הסיכום שלך למשחק?
"חצי ראשון לא טוב שלנו. הלכנו יותר מדי אחורה ולא הנענו את הכדור. נתניה תקפה די הרבה ולא היינו מאורגנים. בחצי השני היינו הרבה יותר מסודרים על המגרש, יצאנו למעברים שבהם היו לנו לפחות ארבע הזדמנויות של 100 אחוז גול. חבל מאוד שלא כבשנו באחת מהן".

היה משחק לחימה גדול מאוד היום, זה מסר שאתה הולך איתו לשחקנים?
"לחימה זה הפרמטר הראשון במשחק כדורגל. בלי זה אי אפשר לשחק כדורגל. בלי לרוץ, בלי להשקיע, בלי ללחוץ – אי אפשר לשחק כדורגל. המחוייבות היום של השחקנים, בהרכב חסר מאוד היתה בסדר גמור. מבחינת כדורגל צריך להשתפר".

 
מקס, סיכום שלך של המשחק
"מצד אחד אני מאוכזב שזה רק נקודה כי הגענו למצבים טובים, מצבים שבהם יכולנו להכריע את המשחק, אבל מצד שני אנחנו מבינים את המצב. יצאנו למשחק חוץ קשה אז גם נקודה זה בסדר וצריך להמשיך ולאסוף נקודות נגד קבוצות שבפחות או יותר במיקומים שלנו".

היתה היום הרגשה שמעבר ללחימה, משחק ההגנה השתפר והיתה הבנה איך להגן
"קודם כל אני מסתכל על חצי הכוס המלאה והדבר שאני לוקח מהמשחק זה שלא ספגנו, שמרנו על רשת נקיה אחרי הרבה זמן. וזה דבר שהוא מעולה, במיוחד בהתחשב במיקום שלנו.

"אני שמח ששינינו את הגישה, כי זאת הגישה שתביא לנו נקודות בהמשך. אני יוצא אופטימי מהמשחק הזה ומחכה כבר למשחק הבא".

היום ראינו שילוב של צעירים, איך אתם כסגל מחזיקים את עצמכם וממשיכים קדימה?
"אני חושב שלבית״ר ירושלים יש סגל מאוד איכותי. היה לנו הרבה חוסר מזל במשחקים הקודמים עם שערים שספגנו בדקות ה-90 שלא היינו צריכים לספוג והרבה דברים הלכו לרעתנו. אני מאמין שהסטטיסטיקה הזאת תתאזן בהמשך.

"יש לנו פה הרבה שחקנים צעירים, רעבים ומוכשרים שיקבלו את ההזדמנות ויקחו אותה בשתי ידיים".

מילה אחרונה על האוהדים שלנו שגם היום לפה ליוו אותנו
"זה באמת, זאת לא קלישאה, זה השחקן ה-12 שלנו, אפילו השחקן הראשון שלנו. הם כל משחק באים, דוחפים אותנו. בלעדיהם אני לא יודע מה היה קורה. שימשיכו ככה. הם הגב שלנו".