ורד: "לא הופענו היום. צריכים להרים את עצמנו לקראת ב״ש"

1 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
דראפיץ׳ התראיין בסיום המשחק לאתר הרשמי: "בית״ר לא קיבלה סטירה, אלא בוקס. צריכים לראות איפה טעינו". ורד הוסיף: "כולם צריכים להיות יותר מחוייבים, גם אני"
כותב: מערכת האתר

בית״ר שלנו יצאה הערב למשחק חשוב בסמי עופר מול מכבי חיפה אך יצאה עם הפסד 2:0 למארחת, במשחק לא איכותי מבחינת הבחורים של ברדה ודראפיץ׳. בסיום התראיינו מאמן הקבוצה סלובודן דראפיץ׳ וקפטן הקבוצה עידן ורד על התחושות הקשות איתן יצאו והצורך להרים את הקבוצה לקראת המשחק הבא מול הפועל באר שבע.

סלובו, מה הסיכום שלך למשחק: "המחצית הראשונה היא הכי גרועה שהייתה לי כמאמן. אני לא זוכר קבוצה שלי מופיעה ככה למשחק. המחצית השניה הייתה טובה יותר אבל בית״ר לא קיבלה סטירה, היא קיבלה בוקס. אנחנו צריכים לדעת איך קמים אחרי היום הזה ולהיות הרבה יותר טובים ביום שני הקרוב.

למזלנו הליגה לא ברחה אבל אנחנו צריכים להסתכל רק על עצמנו, לראות איפה טעינו. צריכים להיות הרבה יותר אגרסיביים, ניסינו היום משהו – לשחק קצת פחות התקפי, כנראה שאנחנו צריכים לחזור לשחק בצורה התקפית בהרבה. המזל שלנו שכבר ביום שני יש משחק ובו אני מקווה שנשחק הרבה יותר טוב".

איך מרימים את הסגל אחרי המשחקים האחרונים עם 2 הפסדים ותיקו?
"אחרי המשחק הזה ספורטאי אמיתי צריך לשאול את עצמו איפה הוא היה. זה לא רק מאמן או הנהלה, כולנו צריכים להיות ביחד גם בימים טובים כמו אחרי ה-0:4 מול חדרה אבל גם אחרי ההשפלה הזאת שראינו. העתיד יגיד, לפעמים אתה מנצח 0:1 פה ו-0:1 שם ואז שוכחים מחצית כזאת כמו היום וזה מה שאני מקווה שבית״ר תעשה. צריכים להיות יותר טובים, להחזיר את היכולת מהמשחקים הקודמים. בית״ר צריכה להיות הרבה יותר טובה אם היא רוצה להגיע למקומות שאליהם היא שייכת".

אתה אופטימי? "אני מאוד אופטימי. אני מאמין בסגל. לפעמים יש ירידות ועליות, אני כבר בן 55, עברתי הרבה בכדורגל ואין ספק שאחרי ניצחון אחד הכל יכול להתהפך אבל אנחנו עדיין מחכים לניצחון הזה וכנראה היינו צריכים לקבל את הסטירה הזאת וקיבלנו אותה. אנחנו מחכים כרגע לעוד כמה פצועים שמחלימים עכשיו. אם יש לנו כבוד ויש – צריך להחזיר אותו".

עידן אמנם זה לא קל אבל מה סיכום שלך למשחק
"זה ערב לא קל, ערב שאני רוצה לשכוח גם באופן אישי וגם באופן קבוצתי. לא הופענו היום, אני חושב שבחודש האחרון כן שיחקנו טוב אבל לא היה לנו את המזל והסיומת הנכונה, היום באמת לא הופענו. כולם כולל כולם. אני לא רוצה לדבר על שיטה ומערכים ופצועים, פשוט לא הופענו, כל מי שהגיע היום לסמי עופר לא הופיע. זה ערב שחור. אם לא איתמר אז זה היה נגמר 4:0 או 5:0. היינו לא טובים, לא מחוייבים, לא דינמיים מספיק. אנחנו צריכים להרים את עצמנו לקראת השבוע הבא. הליגה עוד ארוכה מאוד".

רוב הסגל הלילה לא יישן וישחזר דברים. איך קמים מחר בבוקר? "קודם כל אנחנו צריכים להיות יותר מחוייבים, יותר טובים כולם, גם אני. באמת היה לנו היום, יום לא טוב. ביום שני יש לנו משחק נגד באר שבע, משחק לא קל. כל הליגה הזאת היא לא קלה.

כל זה שאין קהל גם לא עוזר לנו. באמת שאין לי מילים – אני מבואס ומדוכא מהתצוגה שלנו היום. אני רק רוצה להגיד סליחה בפני כל מי שקשור למועדון. ה-2:0 לא משנה, נראינו זוועה. אני לא זוכר את עצמי במשחק כזה חלש. אנחנו צריכים להתרומם".