ברדה: "הקבוצה היתה מחויבת"; ניצן: "כולם נתנו מאה אחוז"

1 מרץ 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שוער הקבוצה שהציל פנדל: "הייתי חייב לכפר על הטעות שלי. שמח שהצלחתי"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים חזרה הערב (ראשון) מאצטדיון טרנר עם 1:1 וטעם טוב מהלחימה, אך גם מעט החמצה מכך שאפשר היה לסיים בניצחון. בכל מקרה, הפנים של הקבוצה כבר למשחק נגד בני סכנין ביום חמישי הקרוב באצטדיון טדי, כשהפעם סיכמו את המשחק מאמן הקבוצה, שי ברדה, והשוער איתמר ניצן.

מאמן הקבוצה, שי ברדה, אמר לאחר המשחק: "היה משחק טוב שלנו, הקבוצה היתה מחויבת, רצה ועבדה, שתי טעויות שלנו, הביאו גם לפנדל וגם לספיגת גול, הגענו להמון מצבים. חייבים להיות יותר מרוכזים. יש עוד חמישה משחקים, חמישה גמרי גביע, אנחנו נעשה הכל כדי להביא את המועדון הזה למקום שהוא צריך להיות בו ואנחנו נעשה את זה".

מה אתה לוקח מהמשחק?
"את הגישה של הקבוצה, הקבוצה רצתה, עבדה, הגענו להמון מצבים. לא ראיתי עוד את הסטטיסטיקה, אבל הגענו לאינספור מצבים ואם אנחנו נמשיך ככה אנחנו נהיה בדרך הבטוחה".

יום חמישי סכנין בטדי
"זה לא עוד משחק, ואנחנו צריכים לדעת מעכשיו להגיע לסיטואציה שאנחנו מאוששים את השחקנים כמה שיותר מהר, מביאים אותם כמה שיותר טריים לעוד גמר גביע".

 
שוער הקבוצה, איתמר ניצן, שגם הדף היום פנדל של ז'וסוואה, התייחס גם הוא למשחק.

איתמר, נקודה במגרש קשה, תן לי את הנקודות החיוביות שלך
"אני חושב שכולם נתנו מאה אחוז, בגלל זה אנחנו נראים ככה במשחקים האחרונים, וקצת צוברים יציבות מסוימת. אם נמשיך ככה אני מאמין שנצליח להשיג את המטרות שלנו העונה". על הפנדל הוסיף: "הייתי חייב לכפר על הטעות שלי, אני יצרתי את הפנדל והרגשתי מחויבות מסוימת לתקן את הטעות הזאת. שמח שהצלחתי. אנחנו כבר עם הפנים לסכנין".

"אנחנו חייבים ללמוד מהמשחק הקודם מול סכנין, שלא היה טוב. ללמוד מהטעויות, ולנצח את המשחק הזה. אם אנחנו לא ננצח את המשחק הזה, הסיכויים שלנו יפחתו משמעותית ואנחנו חייבים כל פעם להגיע אליו כאילו זה הצ'אנס האחרון שלנו, וההזדמנות האחרונה שלנו ואני מאמין שאם נמשיך לשחק ככה, נעשה את זה".