גארסיה: "ננסה להשיג את שלוש הנקודות בפעם הראשונה בטדי"

רוני לוי וליוואי גארסיה במסיבת עיתונאים
31 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקיצוני התייחס למשחק מול כפר סבא ואמר: "אנחנו צריכים להסתכל על כל משחק לגופו והכל אפשרי". המאמן רוני לוי: "אנחנו רוצים להשאיר את הנקודות בבית"
כותב: מערכת האתר

אחרי שלושה ניצחונות במשחקי חוץ, בית"ר "מילניום" ירושלים חוזרת לטדי בשבת (19:50) כשנארח את העולה החדשה הפועל כפר סבא במסגרת המחזור התשיעי של ליגת "הבורסה לניירות ערך". הצהובים שחורים ינסו להמשיך את המומנטום החיובי ולנצח לראשונה בטדי.

לקראת ההתמודדות מול הירוקים מהשרון התקיימה היום (חמישי) מסיבת העיתונאים עם מאמן הקבוצה רוני לוי והשחקן ליווי גארסיה.

רוני לוי אמר בתחילה: "אנחנו בתקופה יותר טובה, גם מבחינת התוצאות וגם מבחינת הדרך. יחד עם זאת אני חושב שיש לנו עוד הרבה איפה להשתפר גם בפן הקבוצתי וגם בפן האישי. אנחנו עובדים על זה כל השבוע באימונים כדי להיות טובים יותר. אנחנו יודעים שמצפה לנו משחק נגד יריבה טובה מאוד. ראינו אותם משחקים כדורגל מאוד התקפי וחיובי וקצת לא הסתדר להם בתוצאות. במשחק האחרון הם היו ראויים ביותר במשחק. אנחנו יודעים שמחכה לנו משוכה קשה. אנחנו משחקים בבית, בטדי, עם הקהל שלנו שמגיע לכל המגרשים בצורה מדהימה. אנחנו רוצים להשאיר את הנקודות בבית".

עוד הוסיף ואמר: "אנחנו משתפרים ורוצים להמשיך לעשות את המקסימום ולנצח. אני בטוח שכולם מגיעים למשחק עם ביטחון ועם הרבה כבוד ליריבה. אנחנו מתרכזים בעצמנו ולמצוא את הנקודות תורפה שלהם".

על הפצועים: "החזרה של אופיר קריאף מתעכבת לצערנו בעוד מספר ימים, הוא עדיין מתאמן בצד ואני מאמין שיחזור רק אחרי הפגרה. לעידן ורד יש פציעה קלה אולי מהעומס והוא קיבל מנוחה של מספר ימים ומאמין שאחרי הפגרה, יצטרף כמעט באופן מלא לאימונים. דן איינבינדר ערך אימון מלא ואני מעריך שיהיה כשיר למשחק הקרוב".

על הרוטציה בקבוצה: "מהרגע הראשון התבססנו על שחקנים צעירים בסגל ונצטרך להשתמש בהם כמו שאנחנו עושים. זה מה שיש לנו ועם זה אנחנו רצים. אמרתי לשחקנים אתמול באסיפה, בסופו של דבר, כולם אצלנו בסגל שחקנים טובים ואנחנו צריכים את כולם. אנחנו צריכים את פרדי כמו את כל השחקנים שפחות משחקים. לכל אחד יהיה את הזמן שלו, לכל אחד יהיה את ההזדמנות שלו להראות שהוא עוזר לקבוצה ואני בטוח שלכל מי שיהיה הזדמנות יעשה את המקסימום".

לוי הוסיף ואמר על הקבוצה: "אני מצפה שנהיה קבוצה יותר חזקה. עשינו הכנה נהדרת והשחקן הכי טוב בקבוצה נפצע לנו, וזה שינה דברים, נכנסנו פחות טוב לליגה. לאט לאט עשינו את ההתאמות, את ההרכב הנכון ונכנסנו למסלול טוב יותר. אני בטוח שאנחנו יכולים להיות קבוצה יותר חזקה ויותר טובה".

הקיצוני בקבוצה, ליווי גארסיה: "זאת קבוצה נהדרת אני מרגיש בה טוב ונוח. אנחנו צריכים להתייחס לכל משחק לגופו והכל אפשרי. אני רק מנסה לעשות את הטוב ביותר שלי. פתיחת העונה לא הייתה טובה, אבל האוהדים תומכים בנו בבית וננסה להשיג את שלוש הנקודות בפעם הראשונה בטדי. השערים שלי? אני צריך להיות סבלני, שער אחד זו התחלה ואני מקווה שאוכל להמשיך בזה".

קשר הקבוצה, ליוואי גארסיה
גארסיה במסיבת העיתונאים

מכירת הכרטיסים למשחק נמשכת, בתקווה שהקהל ידחוף את הקבוצה לקראת הניצחון הראשון העונה במבצר שלנו. לרכישת כרטיסים לחץ כאן.