רוני לוי: "הקבוצה עושה רצף טוב וזה מעיד על עוצמה"

רוני לוי
30 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התייחס למשחק ואמר: "האפשרויות הן מעטות וכרגע קשה לנו מאוד למצוא שחקנים שאנחנו רוצים". שחקן הקבוצה ליווי גארסיה: "ככל שמגיעים יותר גולים מגיע גם הביטחון"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים תפגוש ביום ראשון (20:15) את בני יהודה באצטדיון טדי במסגרת המחזור ה-21 בליגת "הבורסה לניירות ערך". לפני זמן קצר, נערכה מסיבת העיתונאים בהשתתפות המאמן רוני לוי, וקשר הקבוצה, ליווי גארסיה.

בפתיחה אמר רוני לוי לקראת המשחק: "בני יהודה קבוצה חזקה, שנה שעברה היא הייתה בצמרת. אנחנו בטוחים שגם השנה הם יעשו את כל המאבקים ואת כל הרצונות להשתלב בפלייאוף העליון. קבוצה עם המון התלהבות, יכולות ומאמן חדש. מצפים למשחק קשה מאוד".

"לא הפסדנו וזה חשוב מאוד. הקבוצה עושה רצף טוב וזה מעיד על עוצמה, יכולות, אבל אנחנו צריכים להמשיך ואם נמשיך אז הפער יקטן ועל זה אנחנו מסתכלים, לנצח את המשחק הבא".

https://vimeo.com/388221996

על הסגל הקצר: "אנחנו לא מחפשים לבכות או להתלונן על הסיטואציה הזאת בחודש האחרון שחסרים לנו כמה שחקנים משמעותיים. אבל בשביל זה לקבוצה יש סגל רחב או אפשרויות אחרות, כדי ששחקנים אחרים יקבלו את ההזדמנות. אני חושב שהם נכנסו ועשו עבודה טובה. גילו יכולת טובה נגד מכבי נתניה ונס ציונה. גם אני ציפיתי ליותר בחצי השני, אבל לפעמים משחקים כאלה צריך לעבור אותם, והניצחונות היו חשובים".

חלון ההעברות: "מחפשים ומנסים לבדוק אופציות. ינואר זה מאוד קשה. האפשרויות הן מעטות וכרגע קשה לנו מאוד למצוא שחקנים שאנחנו רוצים".

מצבו של מיכאל אוחנה: "מיכאל בשיקום. במסגרת הפציעה שלו הוא במצב מצוין, אבל זה עדיין ייקח מספר חודשים כדי שיוכל לחזור להתאמן עם הקבוצה באופן מלא. זה יהיה יותר לקראת סוף העונה עם הכנה לעונה הבאה".

ליווי גארסיה

קשר הקבוצה, ליווי גארסיה אמר: "אני תמיד מוכן למבחן, מקווה להמשיך בכושר הטוב ולהשלים את המשימה. המקום שבו אנחנו נמצאים הוא מקום טוב, אנחנו עוברים משחק אחרי משחק, ואני מקווה שמה שיקרה תלוי ביכולת שלנו"

"בשבילי כשחקן, זה תמיד משמח אותי שקבוצות ואנשים מתעניינים בי. אני בבית"ר ועושה את עבודתי ומקווה להמשיך לשחק טוב ולהראות יכולת טובה".

על השינוי בביטחון: "הכל קשור לביטחון, איך הדברים הולכים במשחק. ככל שמגיעים יותר גולים מגיע גם הביטחון".

על השינוי המקצועי: "אני יותר מרוכז, יש לי מטרות ומשימות לבצע. יש לי תמיכה מחברי לקבוצה, יש לנו קבוצה נהדרת. התבגרתי יותר ויש לי חזון יותר טוב מי אני רוצה להיות".