רוטמן: "היינו צריכים לנצל יותר מההזדמנויות שלנו"

29 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה, רוני לוי הוסיף: "מאוד רצינו לנצח את המשחק. היו לנו מספיק הזדמנויות לתת את הגול. עוד יומיים יש לנו משחק נגד אלופת המדינה"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים סיימה הערב ב-0:0 את המשחק מול הפועל חיפה באצטדיון סמי עופר, כשהקבוצה רושמת תיקו חמישי ברציפות, אך הגדילה את הפער מהמקום הרביעי לשש נקודות, כשבקופה נותרו 9 נקודות. לבית"ר נותרו משחקים נגד מכבי תל אביב (רביעי, חוץ), הפועל תל אביב ומכבי חיפה בטדי.

מאמן הקבוצה, רוני לוי סיכם את המשחק מנקודת מבטו: "מאכזב. מאוד רצינו לנצח את המשחק, ידענו שיש קבוצה חזקה שתעשה את המקסימום. היו לנו מספיק הזדמנויות לתת את הגול. לצערי לא נתנו, כבר אין לנו יותר מדי זמן, יומיים יש לנו משחק נגד אלופת המדינה, וצריכים לעשות את המעבר המהיר ולהתרכז במשחק הבא".

 

לקראת מכבי תל אביב: "כל התקופה הזאת היא קשה מאוד ואינטנסיבית, אחרי לא הכנה אידיאלית. קשה מאוד לכולם, לא רק לנו, בארץ ובעולם. ננוח היום בערב, נראה מה מצבם הפיזי נראה מי עומד לרשותנו ונדע לבחור את ההרכב הנכון של שחקנים שעומדים טוב על הרגליים".

"הסיטואציה מבחינת הסיכויים שלנו להגיע לאירופה טובים מאוד, אנחנו שואפים להוציא את המקסימום ולשחק כדורגל טוב. לפעמים הדברים בכדורגל הולכים בקלות ולפעמים קשה.

לירן רוטמן התראיין גם הוא לאחר המשחק ואמר: "סך הכל המשחק לא התעלה לרמה כל כך גבוהה. לכל קבוצה היו את ההזדמנויות שלה, אני חושב שהיינו צריכים לנצל יותר מההזדמנויות שלנו אבל אנחנו מסתכלים קדימה למשחק הבא, אנחנו מתכוננים ואני מאמין שנוציא תוצאה טובה יותר במשחק הבא".

 

ברמה האישית, נראה שמתחילת הפלייאוף אתה מקבל יותר קרדיט
"כן, רוני נותן לי קרדיט מתחילת הפלייאוף, אני מרגיש שעשיתי קפיצה מדרגה ברמה האישית ואני מרגיש הרבה יותר טוב, אבל אני מסתכל גם ברמה הקבצותית – אנחנו צריכים להוציא תוצאות טובות יותר. נתכונן טוב למשחק הבא ונבוא כמה שיותר מוכנים".

לקראת המשחק מול מכבי ת"א: "התיקו מאכזב, אבל שמרנו על פער של שש נקודות. אנחנו משחקים נגד אלופת המדינה. אני מאמין שנעשה תוצאה טובה ולא נאכזב את האוהדים".