רוני לוי: "מקווה שהצעד הבא יהיה החזרת הקהל; מגיעים למשחק במצב טוב מאוד"

28 מאי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן שלנו, שלא הפסיק לדחוף את השחקנים לאורך הפגרה לעבוד קשה, מסכם את התקופה ומתרגש לקראת החזרה לליגה: "כולם יודעים כמה הקהל חשוב לנו. הולך להיות משחק מאוד קשה נגד באר שבע". וגם על הרוטציה והפלייאוף
כותב: מערכת האתר

זהו – טדי ממורק ומוכן, הכל מחוטא ולובש חג לקראת משחק החזרה של בית"ר שלנו אל כר הדשא. נכון, זאת לא הולכת להיות אותה החוויה, בגלל שאתם לא שם, אבל אנחנו נעשה הכל בכל הכוח, כולל שיחת ZOOM אליה תוכלו להצטרף ולהיות נוכחים בחוויה במשחק. מי שעוד מחכים למשחק הזה הם הצוות המקצועי והשחקנים, שמתאמנים במרץ בתקופה האחרונה כדי לחזור לליגה בכושר משחק, עד כמה שניתן.

בתקופה האחרונה עבד מאמן הקבוצה, רוני לוי, יחד עם הצוות המקצועי, על איזון כדי למצוע פציעות. הצוות עבד בעיקר על כושר משחק, בניית מסת השריר של השחקנים מחדש (שיורדת בכל פעם שלא משחקים תקופה ארוכה), תרגולים עם כדור וגם תרגולים טקטיים. כעת, יומיים לפני המשחק, התפנה המאמן, רוני לוי, על מנת לסכם את התקופה ולהתייחס להפועל באר שבע.

חוזרים בשעה טובה לליגה, איך ההרגשה?
"זה אושר גדול לחזור לליגה, כולנו ציפינו לזה, אמנם בלי קהל וכולם יודעים כמה משמעותי הקהל עבורינו, אבל עצם זה שחוזרים זאת שימחה גדולה. אני חושב שעשינו את המקסימום בהכנה הזאת, מהרגע הראשון התאמנו בצורה הכי טובה שיש, ועשינו את משחקי ההכנה הנדרשים ואנחנו מגיעים בצורה טובה מאוד".

אתה מרוצה מאיך שהתכוננתם לחזרה לליגה מתקופת הקורונה?
"אני מרוצה מאיך שהחבר'ה התאמנו. עשינו שלושה משחקי אימון וחזרנו לכושר משחק, אנחנו מגיעים במצב טוב מאוד"

 

בהכנה למשחק כמה משפיעה העובדה שזה נערך בלי קהל?
"להכין ספציפית את השחקנים אין משהו מיוחד כי אין משהו שדומה לקהל של בית"ר בטדי, כשאנחנו צריכים הוא דוחף אותנו. התרגול היחיד הוא שעשינו את זה באימונים בלי קהל. זה קשה, קשה מאוד, אולי זה הדבר המרכזי בכדורגל, הקהל וכל השיגעון סביב המשחק, אבל נחזור לעניינים, צעד אחרי צעד, ואני מקווה שהצעד הבא יהיה להחזיר את הקהל ושהוא יהיה איתנו. נצטרך להסתדר במשחק הזה בלעדיו".

משחק נגד ב"ש, ניצחון יכול לתת דחיפה משמעותית. איך אתה רואה את המשחק הזה מתפתח?
"משחק משמעותי. ב"ש זאת קבוצה חזקה מאוד עם המון שחקנים מאוד מאוד איכותיים ומאוד מוכשרים. מבחינתי זה משחק מאוד קשה ומאוד קשה להמשך הדרך. יחד עם זאת יישארו עוד תשעה משחקים להמשך הדרך. הפלייאוף נגד קבוצות חזקות מאוד, נצטרך לעשות את העבודה וזה הולך להיות קשה מאוד".

יש את עניין הרוטציה עקב רצף המשחקים, איך מתכוננים לזה?
"בהחלט, כשאנחנו מגיעים לתקופה כזאת, לא אחרי הכנה אידיאלית, והולכים לשחק שלושה משחקים בשבוע, נצטרך להשתמש בכולם. אמרתי את זה לשחקנים, שאלה שלא יפתחו במשחק הקרוב, ייתכן מאוד ויתפתחו במשחק הבא אחריו, שהוא אחרי שלושה ימים. נצטרך לדעת לתמרן ביניהם ולעשות את החילופים ולנצל את היתרונות של כולם. הם צריכים להיות זמינים. זה חשוב מאוד".

כזכור, המשחק ייערך במוצאי שבת, בשעה 20:45 ויועבר בערוצי הספורט של צ'רלטון.