רוני לוי: ״אכזבה קשה מאוד, צריך לעשות את המעבר״ ורד: ״השחקנים לוקחים אחריות״

27 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית״ר גשם ירושלים הפסידה 2:0 לטאוטה האלבנית, וכעת עם הפנים לליגה. צפו במאמן ובקפטן מסכמים ומסתכלים הלאה
כותב: מערכת האתר

בית״ר ״גשם״ ירושלים סיימה הערב את השתתפותה במוקדמות הליגה האירופית לאחר הפסד 2:0 לטאוטה האלבנית. הקבוצה עושה את דרכה לשדה התעופה כעת לקראת הטיסה לישראל, לאחר שהתעכבה מספר שעות באצטדיון על מנת ששחקנים יעברו את בדיקת הסמים של אופ״א.ֿֿ

מאמן הקבוצה, רוני לוי, התייחס להפסד ואמר: "אכזבה גדולה מאוד, היו לנו ציפיות מהמשחק הזה. נכנסנו למשחק רע מאוד, ספגנו ורדפנו אחרי היריבה, מבחינתה עשינו את המקסימום. היו לנו מספיק הזדמנויות להבקיע בתחילת המשחק ובמחצית השניה. הביטחון ירד וגם האמונה לאחר שלא הצלחנו להבקיע ואז ספגנו את השני. אכזבה גדולה מאוד. 

לצערנו אנחנו סיימנו את המפעל שהתאמצנו להגיע אליו, גם שחקנים וגם הקבוצה וגם המאמנים צריכים להיות חזקים כדי להתגבר על אכזבות קשות מאוד ועל האתגרים הבאים, אין יותר מדי זמן וצריך לעשות את המעבר כמה שיותר מהר".

גם הקפטן עידן ורד לא ברח מאחריות ואמר לאחר מכן: "אין הרבה מה להגיד, עשינו משחק לא טוב. עבדנו כל השבוע כדי להגיע טובים ומוכנים, פישלנו. כולנו ביחד. כל מי ששיחק ממני והלאה, היינו לא טובים, לא מדויקים ולא חדים. פישלנו ברגע האמת שלנו. עשינו שנה טובה כדי להגיע לכאן, כדי להגיע לאירופה. אנחנו לוקחים את כל האחריות על המצב.ֿֿ

לקראת הפועל חיפה ביום ראשון הוסיף: ״צריך לעשות סוויץ׳ גדול כדי להגיע לליגה ולהיות פקטור, זה עכשיו זה נשמע לא כזה טוב שאני אומר את זה אחרי הפסד לקבוצה מאלבניה שאנחנו יותר טובים ממנה, אבל אנחנו צריכים לבוא ולהיות פקטור ולעשות את השידרוג ולא להיות בפער של 20 נקודות. אני אישית, למרות שהפסדנו, אני מאמין בקבוצה, בצוות ובמועדון, ואני מאמין שתהיה לנו שנה טובה והישגית. נקווה שנבוא לסמי עופר, ניתן את הכל ונצא עם שלוש נקודות".