רוני לוי לשחקנים: "יש לנו הזדמנות מעולה"

27 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר ערכה את האימון המסכם לקראת המשחק מול הפועל חיפה בבית וגן, כשהמאמן פירגן לשחקנים ודחף קדימה: "חייבים לעלות ולנצח". מקס בחוץ בגלל צהובים. כל הפרטים
כותב: מערכת האתר

סוף הליגה כבר ממש מעבר לפינה, אבל לפני כן, יש לנו משימה חשובה מאוד, כשנותרו עוד 4 משחקים לסיום. בית"ר שלנו ערכה הערב את האימון המסכם לקראת המשחק מול הפועל חיפה שיתקיים מחר בשעה 20:00 באצטדיון סמי עופר בחיפה.

החבורה שלנו הגיעה למתחם בבית וגן, כשבפתח האימון ערך מאמן הקבוצה, רוני לוי, אסיפה לשחקנים לקראת מחר ואמר להם: ״אנחנו רוצים להמשיך את המשחקים הטובים שלנו מהשבועיים האחרונים וזה משחק שחייבים לנצח בשביל להבטיח את המקום השלישי ואת אירופה. מחר זאת הזדמנות מעולה״.

הקבוצה יצאה לכר הדשא וערכה אימון קליל, כשבעיקר כלל משחקונים ובעיטות לשער. מקס גרצ'קין (צהובים) ואופיר קריאף (פציעה), לא ייטלו חלק במשחק, כששאר השחקנים יעמדו לרשותו של הצוות המקצועי. בקבוצה מאמינים שאפשר וצריך מחר להגיע לסמי עופר, ולחזור עם שלוש הנקודות הביתה. ביום רביעי נפגוש במשחק חוץ נוסף את מכבי תל אביב.

מאמן הקבוצה, רוני לוי אמר לקראת המשחק לאתר הרשמי: "הפועל חיפה היא קבוצה טובה, כל הקבוצות בפלייאוף העליון חזקות , וראינו במשחק הקודם נגדנו, היה קשה מאוד. אבל אנחנו מתרכזים בעצמנו, הקבוצה ביכולת טובה ואני בוטח בשחקנים ובטוח שנעשה תוצאה טובה".

"אני לוקח הרבה דברים טובים מהמשחק נגד באר שבע. החבר'ה שיחקו עם הרבה מוטיבציה ותשוקה. מבחינה טקטית עמדנו טוב מאוד, אמנם ספגנו גולים ממצבים נייחים, אבל לא משגיאות טקטיות. שמרנו בצורה לקויה במצבים הנייחים, ונתנו על זה את הדעת. בהתקפה הגענו למצבים שלטנו בכדור טוב, הנענו, נכון שתמיד אפשר יותר טוב, אבל נתנו גולים יפים. היו צירופים של למעלה מ-20 מסירות לפני השער, וזה מצוין. אבל הכי חשוב שננצח, ואת זה אני מקווה שנעשה כבר במשחק הזה"