עדי: "בתור דרומי אני יודע שיש המון קהל של בית״ר בדרום והם יתנו לנו את הדחיפה"

27 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה, רוני לוי לקראת המשחק: "במשחק האחרון הקהל נתן לנו אווירה ביתית פנטסטית". תמיר עדי: "אני מאמין שנוציא את התוצאה שאנו רוצים"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים תפגוש ביום ראשון (20:00) את מ.ס. אשדוד באצטדיון טרנר במסגרת המחזור ה-26 בליגת "הבורסה לניירות ערך". לפני זמן קצר, נערכה מסיבת העיתונאים בהשתתפות המאמן רוני לוי, וקשר הקבוצה, תמיר עדי.

בפתיחה אמר רוני לוי לקראת החיסרון של שני שחקני ההגנה למשחק: "קונסטנטין וקונטה יחסרו, שני שחקנים משמעותיים בקבוצה ובחוליית ההגנה. זה לא אידיאלי להוציא שני שחקנים מחוליה אחת, אבל יש לנו סגל עם שחקנים טובים ונעשה את המקסימום לנצח".

https://vimeo.com/394166936

לגבי גארסיה ואיינבינדר: "יש סיכוי שנראה אותם בסגל למשחק. שניהם מתקדמים מאוד יפה באימונים. בקרוב למשחק נקבל את ההחלטה".

לקראת המשחק מול אשדוד: "אנחנו תמיד רוצים ושואפים לנצח ולשחק כדורגל טוב, וזה מאוד חשוב לייצר המשכיות ולשמור על הפער. אנחנו רוצים להיות כמה שיותר גבוה, אנחנו נמצאים במקום טוב, רוצים להיות עוד יותר טוב ולפתוח פער על הקבוצה שמתחתינו ובשביל זה צריך לנצח".

על הפלייאוף העליון: "בית"ר שנה שעברה לא הייתה שמה, והשנה היא שם במקום גבוה, זה כבר משהו טוב. במקום לשחק שבעה משחקים, משחקים עשרה משחקים ברמות הגבוהות. אני מתרכז כרגע רק במשחק הקרוב, זה מה שמעניין את הקבוצה. אנחנו יודעים שיש לנו משוכה קשה. שיגיע הפלייאוף נעשה שם את המקסימום".

על עונש הרדיוס: "חבל, הבית שלנו חשוב לנו מאוד. יש לנו סוג של יתרון ולצערי אנחנו לא יכולים לארח בבית. לפי מה שהבנתי יגיע לטרנר הרבה קהל לתמוך בנו ואני בטוח שהם יתנו לנו אווירה ביתית. במשחק מול חדרה הקהל נתן לנו אווירה ביתית פנטסטית, גם ברגעים שלקבוצה היה קשה, הם תמכו בנו בצורה נהדרת ועזרו לנו להביא את הניצחון".

רוני לוי במסע"ת

קשר הקבוצה, תמיר עדי אמר לקראת המשחק: "ההכנה דומה כמו לכל משחק, אנחנו מוציאים את המקסימום בכל אימון. בתור דרומי אני יודע שיש המון קהל של בית״ר בדרום והם יתנו לנו את הדחיפה. אני לא מתעסק בעונשים, אנחנו באים לכל אצטדיון ונותנים את הכל. מבחינה אישית הפציעה קצת פגעה בי, בבית"ר כל משחק שאשחק וכל דקה שאקבל חשובה לי. אין משחקים קלים בליגה הזאת. אנחנו נבוא מוכנים ונצטרך לתת את המקסימום במשחק הזה, להיות ערוכים למתפרצות ואני מאמין שנוציא את התוצאה שאנו רוצים".

כולנו מחכים לראות אתכם באצטדיון טרנר. תושבי הדרום זוכים להזדמנות להגיע עם המשפחה למשחק, כיוון שיום למחרת יש יום חופש בעקבות הבחירות. אז תתפסו את המשפחה, היכנסו לרכב – ויאללה, מגיעים לצבוע את האצטדיון האדום בצהוב שחור. כרטיסים ניתן להשיג כאן או בקופות.

כמו כן, השקנו עבורכם מנוי פלייאוף מטריף במחיר של 299 ש״ח לבית״ריסטים ו-330 ש״ח מחיר רגיל (לפני עמלות משרד הכרטיסים). המכירה הינה עד יום רביעי הבא בלבד (04.03.20 כולל). לרכישה לחצו כאן.