צפו: רוני לוי ועידן ורד במסיבת העיתונאים לקראת טאוטה

26 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן והקפטן דיברו לפני האימון המסכם של הקבוצה. לוי: "אנחנו יודעים עליהם הרבה, נעשה הכל כדי לשמח את הקהל שלנו". עידן הוסיף: "מזג האוויר לא משנה, ראינו הרבה סרטונים עליהם"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ערכה היום את מסיבת העיתונאים המסורתית לקראת המשחק מול טאוטה האלבנית, במסגרת הסיבוב הראשון של הליגה האירופית. רגע לפני שעלו למגרש לאימון המסכם על הדשא בו נשחק מחר, באצטדיון "ניקו דובונה" בעיר דורס. הקבוצה תשחק במזג אויר חם (30 מעלות) באצטדיון, שבנוי באמצע שכונת מגורים בעיר.

מסיבת העיתונאים נפתחה במילות תודה למשטרה המקומית, אשר מאבטחת את הקבוצה (חסימות כבישים, ניידות ופטרולים 24 שעות סביב המלון) והאנשים סביב הקבוצה, שדואגים לבית"ר לאורך כל הדרך. מאמן הקבוצה, רוני לוי, ענה לשאלות העיתונאים שהגיעו ואמר: "אנחנו רוצים לנצח, אנחנו יודעים שזה נוקאאוט ואין צ'אנס נוסף, נעשה הכל כדי לעשות את זה. יש לנו את האינפורמציה עליהם, אנחנו יודעים מיהם, אנחנו מכירים את המאמן. היום במדיה, כולם מכירים את כולם, הם זכו בגביע וזאת הצלחה גדולה מאוד, אנחנו מכבדים אותם מאוד ואנחנו משחקים בבית שלהם, באים למשחק הזה בשיא הרצינות.

כשנשאל אם יהיה נורא להפסיד אמר: "אנחנו לא חושבים על הפסד, זה נורא להפסיד כל הזמן משחקים, בעיקר באירופה. אנחנו חושבים חיובי ולא שלילי. יש לנו מספר שחקנים שחסרים, חלק החלימו, מחר הם יראו מי חסר ומי לא".

https://vimeo.com/451859527

 

"המשחק הזה חשוב מאוד מבחינתנו. זה משחק ראשון באירופה. אנחנו מגיעים עם המון מוטיבציה ורצון לנצח את המשחק. מדובר במשחק חוץ מול יריבה שזכתה בגביע האלבני. נעשה הכל כדי לחזור לישראל עם ניצחון ולשמח את הקהל שלנו".

עידן ורד הוסיף נשאל על השיטה של משחק אחד והאם הוא אוהב אותה: "זאת השיטה עכשיו, זה לא משנה אם זה טוב או רע. אנחנו באים לנצח, זה משחק חשוב עבורינו, ראינו אותם בווידאו ורואים שהם קבוצה טובה.

כשנשאל ע"י התקשורת המקומית על טאוטה אמר: "זה לא הזמן לדבר עליהם אנחנו מכירים את הנקודות הטובות והרעות של טאוטה, הצוות המקצועי הסביר לנו עליהם ועשינו הכנה טובה. ראינו הרבה סרטונים שלהם על השחקנים המרכזיים ואנחנו נותנים להם את מירב הכבוד". כשנשאל על מזג האוויר אמר: "עבורנו מזג האוויר לא משנה כלל. זה אותו דבר לכולם. זה לא משהו שאמור לשנות לנו. אנחנו מוכנים לקראת מחר. משחק מאוד חשוב בשבילנו. באנו מוכנים לפה כדי לעבור שלב".