שי ברדה: "משחק אימון טוב. מייחלים לחזרת הליגה כמה שיותר מהר"

25 ספטמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה סיפר כי הוא וסלובודן דראפיץ' היו מרוצים ממה שראו על המגרש באשדוד והוסיף: "שמחים לראות את המחויבות והבנת השיטה"
כותב: אסף נחום

מאמן בית"ר "גשם" ירושלים, שי ברדה, התראיין היום לאתר הרשמי של המועדון וסיכם את משחק האימון באשדוד, בו גברה בית"ר 1:3 על מ.ס אשדוד מצמד של אלירן עטר ועוד שער של גליאופיליו האסלביינק.

"זה היה משחק אימון טוב, בעיקר כי לא שיחקנו שלושה שבועות", אמר המאמן, "בעיקר רצינו לראות את הדברים שעבדנו עליהם באימונים. היו דקות טובות מאוד, בעיקר שמחים מהעובדה שהשחקנים מתרגלים לדברים שאנחנו דורשים. מאוד אהבנו את המחויבות והרצון, זה לא פחות חשוב. הגענו להמון מצבים, והניצחון פחות רלוונטי כי זה משחק אימון, אבל נקווה שזאת הכנה טובה לליגה, למשחק הראשון שמקווים ומייחלים שיגיע.

על המשך הליגה הוסיף: "בעייתי מאוד להקים קבוצה אחר כך, מקווה שיחריגו אותנו ושנחזור להתאמן, כי לאחר מכן החזרה, לפחות עוד שבועיים שלושה כדי להתחיל. עצם העבודה, שאם וכאשר נחזור, זאת תהיה תקופה ורצף של משחקים. מקווה שיקבלו את ההחלטה הנכונה ושניאבק במגיפה הנוראית הזאת ושנהיה מוכנים".

"אנחנו מאוד מייחלים שהכדורגל יחזור ושהם יעטפו אותנו בטדי. מאחל לכולם בריאות איתנה לכל עם ישראל, לכדורגל ולאוהדי בית"ר בפרט. מקווים לחזור כמה שיותר מהר כדי לתת להם רגעים של אושר בכדורגל".

https://vimeo.com/461817934