עדי: "זאת זכות גדולה להיות בבית"ר"

תמיר עדי
24 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקשר התייחס למשחק מול בני יהודה ואמר: "רוני תמיד דואג שנגיע הכי מוכנים שאפשר". המאמן רוני לוי: "אנחנו רוצים להתחיל לאגור נקודות ולנצח"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים ממשיכה להתכונן למשחק מול בני יהודה (ראשון, 20:15, בלומפילד), כשהבוקר ערכה הקבוצה אימון במתחם ספורטק עמק ארזים בירושלים. לאחר האימון הגיעו המאמן רוני לוי והקשר תמיר עדי למסיבת העיתונאים השבועית לקראת המשחק במסגרת המחזור השמיני של ליגת "הבורסה לניירות ערך".

https://vimeo.com/368494836

מאמן הקבוצה, רוני לוי, אמר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק: "עשינו שני ניצחונות יפים, אבל אנחנו צריכים המשכיות וכל משחק הוא תמיד יותר קשה ויותר חשוב מקודמו. בני יהודה הוכיחה כמה היא קשה ומסוכנת אבל אנחנו נבוא עם השאיפות והרצונות שלנו. ראיתי את בני יהודה מול מכבי חיפה והם הגיעו למספיק מצבים כדי לנצח. בדרך כלל בני יהודה פחות מחזיקים בכדור אבל בכדורגל לא תמיד מי שמחזיק בכדור מנצח ומתרגם זאת לשערים. בני יהודה מאוד חזקה ומסוכנת ואנחנו מצפים למשחק קשה".

"יש שיפור ויציבות גם ברמת המשחק וההרכב. להגיד שאני ממש מרוצה? לא. יש עוד הרבה עבודה ומה לשפר. זה טבעי שקבוצה משתנה עם הרבה שחקנים. זה תהליכים שלוקחים זמן. בתהליך צריך תוצאות טובות ולנצח".

על הפצועים: "אופיר סובל מפציעה בשריר אבל חוזר לאט לאט לסגל ומתחילת שבוע הבא יחזור להתאמן עם כולם. עידן חזר לאימונים מלאים, אומנם יש לו רגישות וצריך להיות סבלניים איתו, אבל הוא מגלה המון מוטיבציה ורצון".

על החזרה לאצטדיון טדי: "ראשית בוא נעבור את המשחק הקרוב שהוא הכי חשוב כרגע, אבל אני חושב שבכדורגל השער הראשון, הניצחון הראשון והתואר הראשון הם חשובים כדי לעשות ספתח. בטדי עם הקהל ועם אווירה טובה יש עוצמות. ראינו את זה דווקא בחוץ מול נס ציונה שהגיע הרבה הקהל ועזר לקבוצה, אני בטוח שנרגיש את זה גם בטדי".

רוני לוי במסעת
מאמן הקבוצה רוני לוי

קשר הקבוצה, תמיר עדי הוסיף ואמר: אני נהנה מכל רגע, זאת זכות גדולה להיות בבית"ר ירושלים. יש לי עוד הרבה מה לתת. וזה הצעד הראשון בתהליך שלי. אני חושב שזה נבנה עם הזמן. עברתי תהליך ארוך למקום שאני נמצא בו היום. הכוח שלי הוא לבוא בשקט ולהראות מה אני יודע ולעשות את העבודה ולהמשיך לעבוד קשה. יש לנו סגל מספיק גדול והתמודדות גדולה בכל עמדה. כל דקה שאני אקבל בבית"ר אני צריך להגיד תודה ולהמשיך לעבוד קשה".

על המשחק הקרוב: "רוני מכין אותנו לכל משחק הכי טוב שאפשר. נשתמש בחוזקות שלנו וננסה לנצל את החולשות של היריבה. יהיה קשה, כי בני יהודה קבוצה מאוד טובה".