איתמר ניצן: "מציגים יכולת טובה, צריכים להיות יותר רעים"

24 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
השוער התראיין בסיום המשחק מול הפועל ב"ש ואמר: "יכולנו לעשות לעצמנו חיים קלים, מקווה שנלמד מהסיטואציות האלה". רוני לוי: "הפסדנו רק משחק אחד בפלייאוף. נדע לקום, להתמודד ולהבטיח את המקום השלישי"
כותב: מערכת האתר

מאמן הקבוצה, רוני לוי והשוער, איתמר ניצן (ששימש גם כקפטן במשחק), התראיינו בסיום ה-2:2 מול הפועל באר שבע.

מאמן הקבוצה, רוני לוי, אמר בסיום המשחק: "אני חושב שאפשר להיות מרוצים מהרבה דברים. היתה הרבה התלהבות, המשחק הטקטי שלנו היה טוב מאוד, גם משחק ההתקפה שלנו היה טוב מאוד, נגד קבוצה חזקה. מאוד מאכזב השערים שספגנו, בתוספות הזמן, במצבים נייחים, היינו שווים ניצחון היום, מצד שני זה מעודד. יש אופטימיות להמשך הדרך, אנחנו צריכים לעמוד במשימה להגיע לאירופה, ואנחנו בדרך להשיג אותה".

 

"אני רוצה לראות המשכיות, למעט המשחק השני נגד הפועל תל אביב וזייפנו בגדול ונראינו רע מאוד, ככל שהתקדמו המשחקים, שיחקנו טוב יותר. אנחנו משחקים נגד יריבות חזקות מאוד. כולן קבוצות חזקות מאוד. מלבד המשחק הזה לא הפסדנו שום משחק. כמובן שאני רוצה ניצחון, כמובן שאני מאוד מאוכזב, עצבני וכועס, אחרי שהמשחק מסתיים ככה, אבל זה הכדורגל. צריכים להיות חזקים, לדעת להתמודד, להסתכל קדימה ובתקווה שנמשיך מכאן את היכולת ושהדברים יסתדרו לנו וננצח"

שוער הקבוצה, איתמר ניצן הוסיף: "זה מאוד מאוד מאכזב, יכולנו לעשות לעצמנו חיים קלים בפלייאוף הזה, אבל נצטרך להילחם עד הסוף. בשני המשחקים האחרונים אנחנו מראים יכולת די טובה, גם מגיעים להמון מצבים, כבשנו היום שערים יפים. ספגנו שני שערים שלא היינו צריכים לספוג, אבל זה חלק מהכדורגל, נצטרך לנצח בשבוע הבא כדי להמשיך ולהבטיח את המקום השלישי ואירופה".

"בשני המשחקים האחרונים אנחנו מציגים יכולת טובה. אנחנו כן צריכים לדעת לא לספוג, ובטח לא ממצבים נייחים ולא בדקות האלה. פשוט אסור לנו, בתור קבוצה שרוצה להגיע לתארים, אנחנו צריכים להיות הרבה יותר רעים, אני מקווה שנלמד מהסיטואציות האלה להבא".