לוי: "גול מבריק, מצפה לעוד פעולות כאלה"; אדרי: "מתרגש לקראת אירופה"

23 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה וכובש שער הניצחון התראיינו לאתר הרשמי לאחר המשחק מול מכבי נתניה. לוי הוסיף: "באירופה תמיד צריך לעבוד קשה יותר". אדרי: "כיף לעלות ולהבקיע"
כותב: מערכת האתר

בית"ר ירושלים גברה הערב 0:1 על מכבי נתניה, באצטדיון בנתניה, כשאת שער הניצחון כובש שלום אדרי לאחר מבצע יפהפה. לאחר המשחק התראיינו מאמן הקבוצה רוני לוי ואדרי עצמו לאתר הרשמי. המאמן אמר בסיום: "ניצחנו את המשחק, וזה תמיד חשוב. אני מצפה ליותר מהקבוצה, לתת יותר גולים, לשחק יותר שוטף. שיחקה נגדנו קבוצה שרצה טוב, לוחצת טוב ומאוד אגרסיבית. מבחינתנו משחק מאוד חשוב בגביע הטוטו, בעיקר כהכנה להמשך המשחקים באירופה ובליגה".

כשנשאל אם הוא מרוצה ממשחק ההגנה, כיוון שהקבוצה לא ספגה במהלך המפעל: "אני מרוצה, אבל רוצה יותר. אנחנו חייבים להשתפר, זה טבעי, אני אחזור על משפטים שאמרתי – אנחנו בשלב די מוקדם של השנה. לכולם לא היתה הכנה כמו שצריך, ומחנה אימונים, זה סוג של משחקים כאלה".

 

לקראת הנסיעה לאלבניה, למשחק מול טאוטה במסגרת הליגה האירופית אמר: "הדרכון מוכן. זה מבורך מבחינת בית"ר שהיא חזרה לאירופה, כשאימנתי בקפריסין וברומניה, גם שם בית"ר זה שם דבר, בעיקר עם השם ירושלים. אירופה זה תמיד אחרת לגמרי, זה קשה יותר. הקבוצה שאנחנו משחקים נגדה לקחה גביע, משחקת בבית שלה, אנחנו צריכים לעבוד קשה, נעשה את הכל כדי להגיע הכי מוכנים שאפשר".

על המהלך של שער הניצחון היפה הוסיף: "היה גול מבריק, פעולה מאוד איכותית, שלום יש לו את האיכויות האלה, וטוב שהוא מביא אותם. אני רוצה עוד מהאיכויות האלה".

שלום אדרי, שכבש את שער הניצחון אמר: "תמיד אנחנו עובדים קשה, כיף גדול לסיים את גביע הטוטו עם ניצחון. זה חשוב. אני חושב שארבעה משחקים בלי ספיגה זה מראה על עבודה מהחלוץ ועד השוער. הקבוצה עובדת מהאחד לשני". לאחר מכן הוסיף: "תמיד כיף להבקיע, במיוחד שאני עולה מהספסל, ומבקיע את ה-0:1. חשוב לשנות, זה כיף גדול".

 

"בשבילי זאת פעם ראשונה, אנחנו מתרגשים מאוד, ואני בטוח שיכינו אותנו הכי טוב שאפשר, ואני מקווה שנשיג את התוצאה. אני מקדיש את הניצחון למאיר הרוש, שחוגג מחר (ראשון) יומהולדת. מכולנו. מעריכים ואוהבים. מזל טוב מאיר".