רוני לוי: "ראש בראש על המקום השלישי, לא נופלים מהיריבות שלנו"

22 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
חמש הפרש מהמקום הרביעי, משחק מול הפועל ב"ש היריבה הישירה - והרצון לניצחון ראשון בפלייאוף. מאמן הקבוצה, רוני לוי, דיבר לקראת המשחק והוסיף: "אין כאן משחק נוח, היריבות לצמרת חזקות מאוד"
כותב: מערכת האתר

הסיבוב ראשון של הפלייאוף הסתיים, כשבית"ר שלנו שומרת על המקום השלישי ועל פער 5 הנקודות מהפועל באר שבע, שנמצאת במקום הרביעי בטבלה. לאחר כמעט שבוע מנוחה מהמשחק מול הפועל חיפה, נגיע מחר לאצטדיון הי"א באשדוד, מגרשה הביתי של הפועל ב"ש לתקופה הנוכחית, למשחק שעשוי להיות משמעותי מאוד בהבטחת המקום השלישי.

מאמן הקבוצה, רוני לוי, התייחס למשחק ואמר: "זה משחק מאוד חשוב, משחק נגד יריבה שלנו למקום השלישי, ראש בראש, ונעשה את המקסימום לחזור עם תוצאה טובה. ברור שאנחנו מצפים לשיפור בתוצאות. ברמת המשחק שלנו מבחינה הגנתית טקטית אנחנו מתקדמים יפה מאוד, אנחנו צריכים לבוא יותר לידי ביטוי מבחינת משחק ההתקפה, ואני מקווה שנעשה את זה כבר מחר".

 

על היישורת האחרונה: "הפלייאוף קשה מאוד לכולם, גם בגלל הסיטואציה של הקורונה, וגם בגלל שיריבות שלנו לצמרת הן קבוצות חזקות מאוד, אין משחק קל או נוח, אז המשחקים הם קשים מאוד ואפשר להגיד שאנחנו לא נופלים מהיריבות שלנו, עומדים מבחינה הגנתית-טקטית בצורה טובה. חסר לנו קצת עניין ההצטרפות להתקפה, הסיומת, הגולים, ואני מקווה מאוד שנראה את זה".

על עניין הרוטציה בסגל: "אנחנו מאוד קשובים לסיטואציה, למשל מחר יחסרו לנו שני שחקנים עם צהובים (עידן ורד ופרדי פלומין), נשתדל לחלק את זה בצורה נכונה מאוד, כשהמשחק הקרוב הוא החשוב ביותר".

בתוך כך, הקבוצה קיימה הבוקר אימון מסכם, עליו תוכלו לקרוא כאן.

כמו כן, המועדון הודיע כי ביום חמישי הקרוב ייערכו מבחנים לשנתונים 2012-2007 במתחם האימונים של הקבוצה בבית וגן, על מנת לאתר כשרונות אשר מעוניינים להצטרף ולהיות חלק ממחלקת הנוער של בית"ר. כל הפרטים כאן