קונסטנטין לפני המשחק בנתניה: "ההכנה לעונה הייתה לא רגילה. רוצים לנצח בכל משחק"

21 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
עוד הוסיף המגן: "אנחנו עובדים בהגנה בתור קבוצה. צריכים להמשיך לשמור על שער נקי". רוני לוי: "נעשה את הכל כדי להמשיך בצורה רצינית ולנצח"
כותב: מערכת האתר

מבחן אחרון לפני היציאה לאירופה, זה מה שמחכה מחר לבית״ר ירושלים באצטדיון נתניה. הצהובים שחורים יתארחו אצל המקומיים במסגרת משחקי הדירוג של גביע הטוטו ויקוו לסגור את המפעל עם המקום ה-3 ביד (21:00, ערוץ 5stars).

עוד לפני המשחק, דיבר מאמן הקבוצה, רוני לוי עם האתר הרשמי על ההכנה לעונה עד כה והציפיות לשבוע העמוס שבפתח: "זה משחק רשמי שהוא תמיד מחייב. זה עוד משחק שמכין אותנו בנוסף לעונה בצורה טובה. אנחנו מתחילים עם משחק באירופה וההכנה הזאת תורמת לנו המון. נעשה את הכל כדי להמשיך בצורה רצינית ולנצח. סה"כ יש הרבה דברים טובים, יש לנו הרבה מה להשתפר ולחזק את עצמנו, אבל אלה תהליכים טבעיים, אם כי יש הרבה מה לשפר".

 

גם המגן שי קונסטנטין שיתף בתחושות שלו לקראת נתניה: "בשבילנו זה סוג של משחק הכנה לפני המשחק באירופה וגם יש פה עניין של מיקום, ועל הדרך עניין כספי למועדון. אנחנו רוצים לנצח כל משחק, בלי שום קשר לאיזה מפעל זה".

ספר לנו קצת על ההכנה, כל התהליך היה קצת מוזר
"כן. אין ספק ההכנה השנה היא מוזרה. נחנו בזמן הקורונה חודש וחצי, והתאמנו בבית, אימונים לא רגילים, חזרנו לליגה בלי קהל ודברים התגלגלו, כמובן לא רק לנו אלא לכולם לא בצורה שרצינו. אבל אין תירוצים. עכשיו יש משחק, יש אירופה".

 

בוא נדבר על חוליית ההגנה, 3 משחקים לא ספגנו שערים, איך אתם מתייחסים לזה בהכנה לעונה?
"אנחנו מתייחסים לזה בצורה קבוצתית, קודם כל. אנחנו עובדים טקטית ואני חושב שרואים את זה על המגרש. לא ספגנו 3 משחקים, לכל השחקנים יש חלק בזה – מהחלוץ עד השוער. אנחנו צריכים להמשיך לשמור על שער נקי".