גרצ'קין: "הרגשתי בית"רי מהרגע הראשון שדרכתי במועדון"

מקס גרצ'קין ורוני לוי במסיבת עיתונאים
17 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המגן התייחס למשחק נגד נס ציונה ואמר: "כל קבוצה באה נגדנו למלחמת עולם". המאמן רוני לוי: "חשוב לנו ליצור רצף במשחק הקרוב"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים ממשיכה להתכונן למשחק מול סקציה נס ציונה (20:30 באצטדיון המושבה), כשהבוקר ערכה הקבוצה אימון במתחם "ארזים" בירושלים באופן חד פעמי. מי שחזר אל הסגל הוא ליוואי גארסיה, שהצטרף ובכך השלים סגל מלא. אופיר קריאף התאמן גם כן, אך לא ייכלל בסגל למשחק.

מאמן הקבוצה, רוני לוי, אמר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק: "אנחנו רק בתחילת השנה, אם אני מסתכל על השבועות האחרונים, בקרית שמונה ניצחנו ואז ניצחנו את מכבי בגביע, הפסדנו בליגה ואחר כך ניצחנו את נתניה בליגה. המטרה היא לייצר המשכיות ורצף, חשוב לנו לעשות את זה במשחק הקרוב, למרות שאנחנו יודעים שיש יריבה טובה מולנו".

רוני לוי במסיבת עיתונאים לקראת המשחק

כשנשאל על הבדלי התקציבים בין הקבוצות אמר: "תקציב לא משחק כדורגל, כדורגל משחקים שחקנים, ובמגרש מי שטוב מנצח. מקווה שיהיה משחק טוב וקבוצתי, ושנדע למצוא את הנוסחה לנצח במשחק. אני מאמין שנעשה את זה".

"אחרי שראינו את נס ציונה, אני לא משוכנע שהם יבואו לסגור, בטוטו הם לא סגרו. עמיר מנסה לשחק כדורגל חיובי ואפקטיבי. הם ינסו לשלוט במשחק, ואנחנו צריכים למצוא פתרונות. אם יהיו התקפות מעבר, אנחנו נצטרך ללמוד לעצור אותם. תלוי איך המשחק יתפתח".
על פרדי פלומיין השיב: "אף שחקן לא עבר סדרת חינוך. פרדי הגיע לעונה הזאת עם הרבה מוטיבציה והרבה השקעה. הוא שחקן חיובי מאוד". לשאלה (הניצחית) למה וארן לא פותח השיב: "יש לנו מקום ל-11 שחקנים, וארן הוא שחקן טוב מאוד, ושהוא יהיה שחקן שיבוא מההרכב, הוא יבוא משם, וכשאחליט מהספסל, הוא יבוא מהספסל. מכל מקום הוא יכול לתרום".

על ההחלמה של עידן ורד הוסיף: "הוא התחיל להתאמן בקבוצה כמעט באופן מלא, נקווה שהתוצאות של הבדיקות יהיו טובות, ושהוא יחזור אלינו".

מקסים גרצ'קין סיפר על ההגעה לקבוצה: "המעבר הזה היה מאוד מרגש. באותה מידה התאקלמתי, כי יש קבוצה טובה, האווירה טובה, האנשים טובים. הרגשתי בית"רי מהרגע הראשון שדרכתי במועדון. אנחנו נהנים כל יום מכדורגל, זאת המטרה שלנו. זאת תחילת עונה, אנחנו עובדים טוב מאוד באימונים ליצור בסיס לשיטת משחק כלשהי. עם הזמן נביא את זה לידי ביטוי בתוצאות".

"זה כבוד גדול מאוד לשחק במועדון כמו בית"ר ירושלים. אני מבין את זה מאימון לאימון ומכל משחק. ביום שבת אנחנו מגיעים למשחק חשוב מאוד מבחינתנו, אנחנו חייבים להגיע מוכנים. בכדורגל הכל יכול להיות, אבל אנחנו ננסה לעשות את זה הדברים שהמשחק יתפתח לטובתנו".

"בכדורגל שלנו בית"ר ירושלים נחשב למועדון גדול. אתה בא באובר מוטיבציה, בתור שחקן של בית"ר כל שחקן שנגדנו בא למלחמת עולם. אנחנו מתכוננים בצורה הכי טובה שאפשר".

https://vimeo.com/366989023