רוני לוי: "מרוצה מהרבה דברים"; ורד: "שמח לראות צעירים משתלבים"

17 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התייחס בסיום המשחק נגד אשדוד לאתגר בהמשך: "הראש באלבניה, המשחק בנתניה יעזור לנו להתכונן". הקפטן החמיא לאיתמר ניצן: "יש לנו את השוער הכי טוב בארץ. אנחנו בהתקפה צריכים לתת יותר מספרים"
כותב: מערכת האתר

שחקני בית"ר ירושלים והצוות המקצועי יצאו אמש (ראשון) מרוצים מאצטדיון הי״א בסיום המשחק מול מ.ס. אשדוד, בו כבשה הקבוצה את השערים הראשונים שלה העונה ולא פחות חשוב מכך – רשמה שלושה משחקים ללא ספיגה נגד קבוצות מליגת העל. בית"ר סיימה ראשונה את הבית, אבל לא עלתה לגמר בסיכום כולל של כל הבתים.

מאמן הקבוצה, רוני לוי, סיכם ואמר: "הבקענו היום את השער הראשון אחרי שני משחקים, וזה תמיד משמח. היה במהלך הזה הרבה דברים טובים, מחטיפת הכדור וגם ראינו את האיכויות של השחקנים בגול. הם צריכים להביא יותר מהאיכויות האלה. הייתי מרוצה מהרבה דברים, אנחנו עדיין, עם כל החשיבות של הטוטו, זה סוג של משחקי הכנה. לחלק מהשחקנים זה 90 דקות בפעם הראשונה או השנייה, יש איזה עומס של שלושה משחקים בשבוע, זה טיפה קשה. מהרבה דברים אפשר להיות מרוצים".

"צריך להמשיך. מבחינה טקטית, אנחנו עומדים טוב, יש מחויבות טובה של השחקנים, צריכים להשתפר במשחק ההתקפה והנעת כדור. זה טבעי שתחילת שנה יש כבדות וחוסר חדות. אני מאמין שהם ישתחררו מהכבדות והעייפות הזאת ונראה יותר פעילויות התקפיות. הראש באלבניה, אמנם יש משחק בשבת, אבל נצטרך לעשות אותו טוב כי זה משחק רשמי, אמנם בלי מטרות, אבל משחק רשמי. נעשה את המקסימום. כל משחק הכנה הוא משמעותי עבורינו. הראש במשחק החשוב באירופה".

 

הקפטן שלנו, עידן ורד, אמר על השער שכבש: "אנחנו כל השנה אומרים שיש לנו איכות, אבל אנחנו צריכים להראות אותה. כל משחק צריכים להגיע לפחות ל-10 מצבים ליד השער, יש לנו חלק קדמי טוב מאוד, אבל צריכים להביא מספרים. אני שמח שהראינו חלק קטן מזה אבל יש לנו עוד הרבה עבודה".

על העבודה ההגנתית: "יש לנו את השוער הכי טוב בארץ, וכולנו עושים את הצד הזה, שהוא צד מאוד חשוב טוב מאוד. זה מתחיל מהטקטיקה של רוני, הסדר והאימונים. אנחנו צריכים לעשות את זה טוב ואת החלק ההתקפי טוב. השאיפה שלנו להיות קבוצה חזקה ומנצחת".

על שילוב הצעירים והעידוד שלהם בתור קפטן הוסיף: "אני שמח לראות שחקנים מהנוער, אני עברתי גם תהליך כזה. כשעליתי קיבלו אותי מאוד יפה, יצחקי, ברוכיאן, בנאדו ועוד כמה חבר'ה, זה כיף וחשוב שיש מישהו שתומך ועוזר. יש לנו צעירים טובים, גם בנוער, גם כאלה שסיימו את הנוער, וגם כאלה שעשו עונה שעברה עונות מאוד טובות כמו עוזיאל ופדידה, שיש להם כישרון וגישה טובה, שזה גם חשוב מאוד, ואני באמת מאמין בהם והצוות מאמין בהם. חשוב שיהיה שילוב של צעירים וותיקים".

 

הדרכון מוכן לאלבניה?
"יש לנו משחק בשבת נגד נתניה, וזאת ההכנה האחרונה שלנו, וכמובן שהמטרה היא לנסוע לשם ולעבור שלב, אנחנו שואפים להגיע כמה שיותר גבוה בליגה האירופית. לפני שלוש שנים הגענו לפלייאוף, רוצים לנסות להגיע שוב".