רוני לוי לקראת הפועל חיפה: "משחק חשוב במאבק שלנו, חייבים להביא את האיכות לידי ביטוי"

16 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התייחס למשחק האחרון של הסיבוב בפלייאוף העליון והוסיף: "הם קבוצה טקטית, מסודרת ומסוכנת התקפית. רוצים להציג כדורגל טוב כמו שהצגנו ברוב השנה"
כותב: מערכת האתר

עם 52 נקודות בקופה, כשנותרו עוד שבעה משחקים לסיום העונה, תתייצב מחר בית"ר שלנו למשחק מול הפועל חיפה, המדורגת שישית בפלייאוף ורשמה ניצחון 0:4 על הפועל תל אביב במחזור האחרון.

מאמן הקבוצה, רוני לוי התייחס למשחק ואמר: "זה משחק חשוב מאוד עבורינו במאבק שלנו על המקום השלישי. אם מסתכלים על המשחקים האחרונים, הם היו טובים מבחינה טקטית, אבל מבחינה התקפית באנו פחות לידי ביטוי. אני מקווה שהשחקנים יביאו את האיכויות שלהם לידי ביטוי מחר במשחק. ראינו שהפועל חיפה מאוד טקטית, מסודרת ומסוכנת בחלק הקידמי, אנחנו מתייחסים אליהם במלוא הרצינות".

על העייפות מצד השחקנים לאחר המאמץ: "מצד אחד יש מאמץ מצטבר של כולם, לא רק שלנו, אבל מצד שני שחקנים צוברים דקות משחק כבר ארבעה משחקים, מה שאמור להביא אותם לכושר טוב, אני מקווה שהם יצלחו את זה".

 

על הפער מהמקום הרביעי: "אנחנו רוצים לשמור על המקום הזה, אנחנו רוצים לנצח מחר ולשחק כדורגל טוב כמו שהצגנו ברוב השנה. אני רואה את הגישה החיובית במשחקים האחרונים, גם נגד חיפה ומכבי תל אביב, הן הקבוצות הטובות בליגה. מבחינה קבוצתית והחזקת כדור אנחנו חייבים להביא את האיכויות לידי ביטוי, כפי שעשינו השנה".

בתוך כך, הקבוצה ערכה הבוקר את האימון המסכם ולאחר אסיפה טקטית שערך המאמן, יצאו השחקנים למגרש, שם בחן לוי את היכולת של מספר שחקנים שמועמדים לפתוח בהרכב. השחקנים עבדו על סיומות מול השער, על הכנסת כדור, כשחלק מפחיתים עומס לקראת המשחק מחר. המשחק יתקיים מחר (רביעי) בשעה 20:15, שידור ישיר בספורט 4.