אורן ביטון: "העוצמות בירושלים אחרות. עד שאתה לא פה, אתה לא יודע איך זה מרגיש"

14 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מגן הקבוצה הוסיף: "קיבלו אותי בהמון חום ואהבה". רוני לוי: "בטוח ששלושת השחקנים החדשים יוסיפו לנו הרבה"
כותב: מערכת האתר

יומיים לאשדוד, שבועיים עד למשחק הראשון באירופה. זה מה שנותר לצהובים שחורים שלנו בחודש הפתיחה של עונת 20/21. בסיכומו של אימון הבוקר של הקבוצה, שוחחו מאמן הקבוצה רוני לוי והמגן אורן ביטון עם האתר הרשמי על הציפיות לקראת משחק הנעילה בגביע הטוטו וההכנות שמתגברות לפני היציאה לאלבניה:

רוני, ביום ראשון משחק נגד אשדוד
"ראינו מה אשדוד עשתה במחזור האחרון נגד בני יהודה. קבוצה איכותית ומשחק קשה מאוד. בסה"כ בשני המשחקים הקודמים, מבחינה טקטית וקבוצתית נראינו טוב מאוד, לא מספיק היינו חדים ומסוכנים ליד השער, זה טבעי לשלב הזה של העונה. אני מאוד מקווה שנצליח לשפר את זה כבר נגד אשדוד. עברנו שני משחקים שיוסיפו לנו הרבה להמשך הדרך ונתכונן בהתאם למשחק הזה".

על שחקני הרכש אמר: "לשחקנים לוקח זמן להתחבר לקבוצה חדשה, זה לא קורה ברגע, אתה בא והדברים הולכים מהר. צריך סבלנות. הבאנו שני שחקנים שמכירים את הליגה, משחקים בה ומכירים את השחקנים. זה עוזר מאוד בהתאקלמות ובהשתלבות שלהם. זרקנו אותם למים מהר וכבר אחרי יומיים של אימונים הם שיחקו, ועשו את זה בצורה טובה.

"אוראל שחקן מאוד איכותי, אחד הבלמים הטובים בארץ, שיוסיף לנו המון. אורן ביטון שחקן מוכשר שגם שיחק בקבוצות גדולות עם הרבה איכויות, וגם האסלביינק הוא שחקן צעיר ומוכשר שמחכים לפריצה שלו, ולפעמים הפריצה זה עניין שלוקח תקופה מסוימת, ואנחנו מקווים שזה יקרה כמה שיותר מהר, אבל ברור לנו שצריך זמן. אני בטוח שהשלושה יוסיפו לנו הרבה".

 

אורן, איך אתה מסכם את ההשתלבות שלך עד עכשיו?
"ממש כיף לי פה, זה מועדון מדהים שקיבל אותי בחום ואהבה, גם ההודעות מהאוהדים והכל. זו ממש חוויה נהדרת". 

זו הרגשה אחרת לעלות לירושלים עם כל העוצמות שלה
"כן, מדברים על זה כל הזמן אבל עד שאתה לא נמצא פה, אתה לא יודע איך זה מרגיש באמת".

שיחקת את המשחק הראשון שלך ועכשיו יש לנו משחק את אשדוד ואח״כ כמובן את המשחק באירופה, איך אתה רואה את הקבוצה כרגע ואת עצמך באופן אישי?
"תמיד יש מה להשתפר, קודם נעבור את המשחק נגד אשדוד ואחר כך חושבים על אירופה, יש לנו מטרות וצריכים להשתפר עוד קצת ואז נחשוב הלאה".