רוני לוי: "נראה קבוצה התקפית בהמשך"; עלי מוחמד: "חייבים לנצח את הפועל חיפה"

14 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקשר התייחס למשחק מול מכבי חיפה: "מצאנו את הקצב שלנו בחצי השני, ייצבנו את ההגנה ועכשיו צריך להמשיך בהתקפה". מאמן הקבוצה המשיך: "במשחקים הבאים נראה קבוצה התקפית יותר"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים סיימה את משחק החוץ שלה מול מכבי חיפה ב-0:0, ועלתה ל-52 נקודות, כשפער חמש הנקודות חזר לעצמו מהמקום הרביעי (ב"ש עם משחק חסר). לאחר המשחק התראינו מאמן הקבוצה, רוני לוי, והקשר עלי מוחמד.

רוני לוי אמר: "היה משחק טקטי טוב מאוד שלנו, עמדנו מול קבוצה שכובשת הכי הרבה שערים בליגה, מבחינת הנעת כדור, לא היינו מספיק חדים ומסוכנים, לא סיכנו מספיק את חיפה, אנחנו צריכים להשתפר בעניין הזה ומאמין שנשתפר בזה גם כן".

איך מרימים קבוצה
"זה משחק קבוצתי וטקטי טוב מאוד, עם השקעה של כולם. אנחנו צריכים ללמוד לשלב את שני הגורמים האלה ביחד, אני מאמין שנראה קבוצה טקטית, התקפית ומצוינת. קשה מאוד לשחק שני משחקים או שלושה בשבוע, אבבל אנחנו ספורטאים, אנחנו צריכים לעשות את זה. כל פעם שיש שני משחקים בשבוע, קשה לנו עם זה. אנחנו משחקים בבית עם הפועל חיפה, שהביכה אותנו בבית בסיבוב הראשון. אני מקווה שנתייחס במלוא הרצינות ונחזור למסלול הניצחונות".

 

עלי מוחמד: "קשה בלי הקהל"

עלי מוחמד אמר לאחר המשחק: "היה משחק קשה בהתחלה, בחצי השני מצאנו את הקצב שלנו, יכולנו להבקיע אחד או שניים, זה כדורגל. לא רצינו להפסיד ושמרנו על התוצאה. נגד מכבי תל אביב ומכבי חיפה הצלחנו לתקן את ההגנה שלנו, ונעשה את זה גם בהתקפה. אני חושב שהתמקדנו בהגנה, זה טוב, מאז הרגע הקשה נגד הפועל לא ספגנו, אני בטוח שהשערים שלנו יבואו במשחקים הבאים".

"קשה מאוד לשחק בלי הקהל, לשחק עם הקהל זאת הרגשה אחרת, הם דוחפים אותך, הם נותנים לך מוטיבציה, זה בדברים הקטנים, אתה רוצה לעשות עוד, אתה מרגיש שאתה עושה משהו. אנחנו צריכים להתמודד עם זה עכשיו, עם השיטה הזאת. נראה מה יקרה, אנחנו צריכים להתמודד עם זה ולהתמקד בלשחק טוב".

"קשה מאוד מבחינה פיזית. לא ידענו אם חוזרים, ואז חזרנו, זה מאוד קשה, צריך להתמודד עם הסיטואציה הזאת, אני חושב שבעתיד זה יהיה טוב יותר". לקראת המשחק ביום רביעי אמר: "אנחנו חייבים לעלות ולנצח את המשחק נגד הפועל חיפה, אין לנו אפשרות אחרת".

כמו כן, הקבוצה מודיעה על מינויו של שחקן העבר, סמי מלכה, להיות עוזר המאמן של קבוצת הנוער, לצידו של המאמן הטרי יוסי מזרחי. מלכה יצטרף לאימוני הקבוצה, שמתחדשים היום.