לוי: "מאוכזבים מהמשחק וזה אומר הרבה"; דגני: "מחכה לקהל של בית"ר"

11 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן התייחס בסיום המשחק לתיקו מול הפועל תל אביב והוסיף: "נעבוד על המחץ ונשתפר. גביע הטוטו השנה הוא כמו משחקי הכנה". הבלם שסיים 90 דקות הוסיף: "שלטנו במשחק. מאמין שנהיה הרבה יותר טובים"
כותב: מערכת האתר

בית"ר ירושלים שלנו ממשיכה בפתיחת העונה שלה, וסיימה את המשחק השני מול הפועל תל אביב ב-0:0. כעת נותר לנו משחק אחד מול אשדוד ביום ראשון, ולאחריו כל העיניים יהיו לכיוון אלבניה, שם נתמודד מול טאוטה דורס.

מאמן הקבוצה, רוני לוי, סיכם את התיקו מול הפועל תל אביב: "אנחנו יחסית מאוכזבים מהמשחק וזה אומר הכל. אני חושב שהמשחק הזה היה בשליטה שלנו, אבל לא תרגמנו את זה מספיק כדי להבקיע. בתקופה הזאת אנחנו חסרי מחץ ופחות חדים, דברים שנעבוד עליהם נשתפר.

 

על משחק הבכורה של אוראל אמר: "אני מכיר את אוראל טוב מאוד, הוא שחקן מנוסה ומאוד טוב, ואני בטוח שהוא יתרום לנו הרבה מאוד".

על לוח הזמנים הצפוף אמר: "לנו ולכל הקבוצות, בגלל שהפגרה היתה קצרה, לא היה ממש מחנה אימונים לכולם, גביע הטוטו הוא סוג של משחקי הכנה, למרות החשיבות שלו. עברנו עוד משחק די קשה, שחקנים צברו דקות משחק, ככל שיצברו יותר דקות, נהיה קבוצה חזקה יותר ועם הרבה יותר מחץ".

אוראל משחק ראשון בבית"ר ירושלים, וולקאם. סיכום המשחק שלך: "שלטנו בקצב המשחק, לאורך כל המשחק, לא חושב שהפועל הגיעו להזדמנויות, גם אנחנו לא כל כך הגענו להזדמנויות. צריכים להשתפר, מאמין שנהיה הרבה יותר טובים"

 

על ההשתלבות בקבוצה הוסיף: "בית וגן הפך להיות חממה, קבוצה חדשה, מקום חדש, כיף לבוא לאימונים, הכל שונה. נותן אנרגיות טובות, מאוד מקווה להוכיח את עצמי".

על המשחקים הבאים בחודש אוגוסט הוסיף: "יום ראשון יש משחק נגד אשדוד, מקווה שננצח, נעשה משחק טוב ונהיה עם הפנים לאירופה. מקווה שנעשה קמפיין יפה". על ההשתלבות שלו והשחקנים שהוא מכיר בחדר ההלבשה הוסיף: "יש פה שחקנים כמו חנן, עידן, אופיר, אלה החברים היותר קרובים, בסופו של דבר אכיר את כולם".

לסיכום שלח מסר לאוהדים: "לא כיף בכלל בלי הקהל, אני מחכה לקהל של בית"ר. יש לו עוצמות מפחידות באצטדיון הזה. מקווה שיחזירו לנו אותו מהר".