קריאף: "תמיד אתן הכל עבור בית"ר. אלירן הוסיף הרבה"

אופיר קריאף
11 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
רוני לוי דיבר לאחר המשחק על היכולת של הקבוצה: "תמיד שיחקנו כדורגל התקפי ויצירתי". קריאף הוסיף: "אנחנו לא מתייחסים לביקורות. יש פה בנייה טובה של המועדון והמערכת"
כותב: מערכת האתר

לאחר הניצחון הגדול אמש (שני) על מכבי חיפה בטדי השיבו מאמן הקבוצה רוני לוי והקשר אופיר קריאף לשאלות של העיתונאים, בין היתר התייחסו לקהל הרב שהגיע ועודד בטדי, ליכולת של אלירן עטר ולשינוי שהקבוצה עשתה:

רוני, איך אתה מתייחס לביקורות שיש עלייך והקבוצה?
"לפעמים יש הגזמה. אני מאמן כבר 20 שנה כמעט, עשיתי משהו בכדורגל. גם אם התוצאות פחות טובות, זה לא שאני לא עושה עבודה ברמה הכי גבוהה. להגיד שבית"ר לא שיחקה עד כה כדורגל התקפי, יצירתי ושהולך על כל הקופה – זה לעוות את המציאות. זו לא בושה לשחק טיפה הגנתי ומבוקר, אבל אני חושב שאנחנו סיפקנו משחקים מהנים ואטרקטיביים".

https://vimeo.com/390727794

לגבי החיזוק שהקבוצה קיבלה בחלון ההעברות
"הייתי מרוצה מעטר. הוא לא שיחק חודשיים, אבל היה במסגרת. זה לא שהוא לא התאמן. הם (עטר וממן) שחקנים איכותיים ומנוסים, מכירים את הליגה ויש להם גם טכניקה טובה. בדיוק מה שהיה חסר לפאזל שלנו. יש לי הרבה ציפיות מהם".

על התקופה הקשה שהקבוצה עברה
"לפני שלושה שבועות היו לנו ארבעה שחקנים מחוץ לסגל. עברנו חודש מאד קשה, המון חיסורים. הצלחנו לנצח את נתניה ואת נס ציונה בכוחות האחרונים שלנו, ומול כפ"ס ובני יהודה פישלנו. לא הופתעתי, הרגשתי שהקבוצה הגיעה לאיזהשהו קצה של היכולת שלה. לשמחתי צירפנו את עטר וממן. הקהל? אם הוא יבוא וידחוף אותנו ככה כל פעם, יהיה הרבה יותר קשה נגדנו, כמעט בלתי אפשרי".

אופיר, היה זלזול בקבוצה לפני המשחק?
"שמענו את הזלזול אבל אנחנו בית״ר ירושלים, בטדי במגרש שלנו עם הקהל שלנו. אני לא חושב שאף אחד יכול לזלזל בנו. העדפנו להיות שקטים ולבוא לעשות את העבודה במגרש. שמח שזה מה עשינו, אנחנו יכולים להיות גאים בעצמנו אבל הזיכרון קצר בכדורגל ואנחנו עם הפנים להפועל ת״א".

https://vimeo.com/390710864

הזלזול דירבן אתכם?
"אנחנו לא מתייחסים למה שאומרים. יש דינמיקה בכדורגל – כשאתה מפסיד אתה בתחתית וכשאתה מנצח אז מכתירים אותך. צריך לקחת הכל בפרופרציות. אנחנו בעיצומו של תהליך ואפילו שלא תמיד כיף לשמוע את המילה הזאת, יש פה בנייה ממש טובה של המועדון והמערכת. אנחנו שמחים על הניצחון ומסתכלים קדימה".

בית״ר הציגה שינוי משמעותי ביכולת
"אני חושב שהרבה שחקנים הגיעו היום למשחק, מהשוער עד הספסל. הצוות הכין אותנו בצורה טובה מאוד. ‏נהנינו היום. אין ספק שחנן ואלירן עוד יכנסו לכושר ויוסיפו לנו המון אבל כבר היום הם הוסיפו לנו הרבה. שמחים על ההצטרפות שלהם ומקווים רק להמשיך ככה".

התעלת היום ביכולת שלך
"יש הרבה מבקרים והרבה אנשים שמדברים אבל אני משתדל לבוא ולתת את הנשמה ואת כל מה שיש לי. לפעמים היכולת באה יותר ולפעמים באה פחות, אבל את כל מה שיש לי אני תמיד אתן עבור בית״ר, עבור הקהל, עבור המועדון. שמח שזה צלח, החברים עזרו לי".

תופקדת היום בעמדה חדשה
"כן, הבנתי שזה התפקיד שמייעדים לי, אני משתדל לתת בכל עמדה את הטוב ביותר שלי. היום הרגשתי יותר בנוח, כנראה שזה התפקיד הנכון עבורי".

עלי מוחמד הציג היום יכולת נהדרת
"אני ועלי מדברים הרבה, אני שמח שהוא הגיע היום וכשהוא מגיע כולם עולים מדרגה".

לגבי היכולת של אלירן עטר
"אלירן מוסיף לנו הרבה, גם עידן שחוזר וגם חנן ממן. כולם באים באנרגיות טובות, במיוחד עם הקהל שבא ותמך בנו כמו שצריך. כשהוא מגיע הביטחון של כולם בשמיים ואנחנו מרגישים הרבה יותר טוב. אנחנו רק רוצים להמשיך ככה, שיבואו שוב ביום שני, נמלא את טדי, נקווה לשמח אותם".

איך התחושה לעשות ניצחון גדול בטדי
"כל ניצחון הוא ניצחון גדול, במיוחד כשזה על יריבה כמו מכבי חיפה זה נותן טעם יותר מתוק, אבל כל 3 נקודות הן הכי מתוקות שיש".

מה לגבי המשחק הבא מול הפועל ת״א?
"אני רוצה שהמשחק יתחיל כבר עכשיו".