רוני לוי: "משחק שצריך להתמיד בו". בן חיים: "היתה לנו תוכנית מצוינת"

טל בן חיים
9 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התייחס בסיום המשחק לתיקו 0:0 מול מכבי תל אביב והמשיך: "היה חסר לנו מזל וסיומת". לקראת חיפה: "קבוצה חזקה. נתמיד במחויבות ובגישה הטקטית"
כותב: מערכת האתר

לאחר שבית"ר ירושלים ומכבי תל אביב נפרדו בתיקו 0:0, אנחנו ממשיכים להסתכל קדימה, ובמוצאי שבת נפגוש את מכבי חיפה, כשנותרו עוד 7 משחקים לסיום העונה.

מאמן בית"ר ירושלים, רוני לוי, אמר בסיום המשחק: "זה היה משחק קשה מאוד נגד יריבה מאוד חזקה וטקטית, שמובילה את הליגה בהפרש גדול. עשינו את זה בצורה טובה מאוד, מנענו מהם להגיע לשערים, והגענו למספיק הזדמנויות כדי להבקיע, קצת חוסר מזל, קצת חוסר דיוק מנעו מאיתנו לכבוש. זה סוג של משחק שאנחנו צריכים להתמיד בו".

"ראינו מחויבות של כולם, בלי יוצא מן הכלל, אישית וקבוצתית. הדרך הזאת הם הביאו את היכולת האישית שלהם לידי ביטוי. צריך להמשיך במחויבות ובהשקעה".

לקראת מכבי חיפה: "לוח זמנים צפוף, אין יותר מדי זמן, חיפה יריבה חזקה מאוד, ננוח יום אחד, זאת יריבה חזקה. נתמיד במחויבות ובגישה הטקטית".

 

הבלם טל בן חיים הוסיף: "משחק טוב שלנו, באנו עם תוכנית מצוינת, להישאר בעמדות ומשם לצאת ולייצר לחץ. חושב שיצרנו מספיק מצבי הבקעה, שיחקנו נגד הקבוצה הכי טובה בארץ, לא סתם הם לקחו אליפות בפער כזה גדול, אנחנו יכולים להיות מרוצים מההקרבה והלחימה, ולשפר את הפעולה האחרונה ואז נהיה במקום טוב. באופן אישי, מינואר לא שיחקתי, נפצעתי ועשיתי טיפולים. עבדתי קשה מאוד כדי להיכנס לכושר, לאט לאט אני מאמין שאהיה יותר טוב".

בקורונה הייתי בבית חודשיים, וקיבלנו משכורת. מבחינתי רציתי לעזור לקבוצה לעשות פלייאוף טוב, ואני שמח שחזרתי לכושר. רצינו להשיג את המטרות שלנו, פחות עניין אותי הכסף, העיקר להיות על המגרש".

לקראת יום שבת והמשחק מול מכבי חיפה: "זה משחק קשה מאוד, אין משחקים קלים בפלייאוף הזה, ראינו את זה מול הפועל באר שבע והפועל תל אביב, ראינו את זה היום, וכך נתכונן למשחק. אני מבין את התסכול, אני מבין מה זה להפסיד להפועל תל אביב, תחושה לא נעימה, צריבה בלב והרגשה לא נעימה. אבל אנחנו צריכים להתכונן בשיא הרצינות ולשמח את כל האוהדים בבית".