גרצ'קין: "אני מבקש מהקהל שיגיע, אנחנו צריכים אותו"

מקס גרצ'קין
9 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה, רוני לוי התייחס למשחק ואמר: "מסתכלים על ניצחון ועל לעשות משחק טוב בבית שלנו". מקס גרצ'קין: "אנחנו רוצים שהקהל יהנה, אבל כדי שהוא יהנה אנחנו צריכים אותו איתנו מחר"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים תפגוש מחר (שני, 20:15) למשחק צמרת את מכבי חיפה באצטדיון טדי במסגרת המחזור ה-23 בליגת "הבורסה לניירות ערך". לפני זמן קצר, נערכה מסיבת העיתונאים בהשתתפות המאמן רוני לוי, ומגן הקבוצה, מקס גרצ'קין.

בפתיחה אמר רוני לוי על שחקני החיזוק, אלירן עטר וחנן ממן, שהצטרפו לקבוצה: "מדובר בשני שחקנים מנוסים, מאוד איכותיים, שחקני התקפה עם מספרים טובים מאוד ורקורד טוב מאוד ואני בטוח שהם יעזרו לנו מאוד". והוסיף על עטר: "לי כמאמן יש את הדרישות המקצועיות מהשחקנים שלי. ולפעמים לוקח זמן עד ששחקנים מתחברים ועושים את מה שאני דורש. עם אלירן במכבי חיפה היה קצת קשה בהתחלה אבל אחרי החודש הראשון זה היה מצוין וסיימנו את העונה בצורה טובה".

https://vimeo.com/390299018

 

מצבם של איינבינדר וניצן לקראת המשחק: "איתמר בסדר גמור ואיינבינדר לא משחק".

על מצב שבו יהיה הפסד שלישי מחר: "שבוע שעבר היה שבוע מאוד מאכזב, קילקלנו לעצמנו חודשיים וחצי נהדרים, שעשינו ריצה טובה מאוד, גם ביכולת וגם בתוצאות. אנחנו אופטימיים, מסתכלים על ניצחון ועל לעשות משחק טוב בבית שלנו".

על הקהל: "אני מבין את הקהל שהוא רוצה שהקבוצה שלו תנצח ותשחק כדורגל טוב, זה טבעי בכדורגל. אני מאוד מקווה שניתן לקהל שלנו סיבות לשמוח וליהנות מהקבוצה ואני יעשה את המקסימום בשביל זה".

על השערים שהקבוצה ספגה במשחקים האחרונים: "נגד כפ"ס שקיבלנו את הגול השני, אני חושב שכל החצי השני לחצנו את כפ"ס ולא הורדנו את הראש. לצערי, גם בפנדל וגם במצבים שהגענו לא הצלחנו לחזור. יכול להיות שבעניין הזה צריך להשתפר. יש לנו הרבה דברים להשתפר ולדעת להתמודד במצבים קשים, זה יכולת של קבוצה ושל מועדון ותמיד אנחנו שואפים ורוצים להיות יותר טובים".

לגבי אנטואן קונטה: "קונטה חרג וקיבל אולי אדום מיותר, אבל גם קצת החמירו איתו. ההתנהלות שלו ביום יום הוא מתנהג נהדר, הוא חמד של בחור. מדי פעם הוא טועה כמו כל השחקנים ולא צריך לתלות אותו. אני הראשון לחנך ולהעמיד את השחקנים במקום שהם מתנהגים ומתנהלים לא טוב".

המזג האוויר אמור להשפיע מחר על המשחק: "שטויות. קצת קר. השחקנים ירוצו ויהיה להם חם ואנחנו בחוץ יהיה לנו קצת קשה".

רוני לוי

מגן הקבוצה, מקס גרצ'קין אמר לגבי שני המשחקים האחרונים: "אלה דברים שקורים בכדורגל. המשחק הוא מאוד דינמי. התחלנו טוב בשני המשחקים ואיפה שהוא איבדנו קצת את המשחק. חזרנו מהר לשלוט, לשחק כדורגל וללחוץ גבוה. לצערנו לא הצלחנו להפוך את התוצאה. אבל אנחנו כמקצוענים מנסים להשתפר מאימון לאימון, ללמוד מהטעויות שלנו ולשאוף קדימה".

על הקהל: "אני מודע שמחר המזג האוויר יהיה לא פשוט. אני בכל זאת מבקש מהקהל שיגיע, אנחנו צריכים אותו. אנחנו רוצים לשמח אותם כי זה מגיע להם. זה מאני טיים בשבילנו. זה מסוג המשחקים שאנחנו ככדורגלנים משחקים בשבילם. אנחנו רוצים שהקהל יהנה, אבל כדי שהוא יהנה אנחנו צריכים אותו איתנו מחר במשחק".

על ההשתלבות של עטר וממן: "מההיכרות הקצרה שלי אתם, הם בחורים נהדרים. מבחינה מקצועית הם תוספת כוח משמעותית עבורנו. אפשר לראות את האיכויות שלהם באימון, הם נראים חדים. האימונים בקצב גבוה. אני בטוח שנהנה מהם".