רוני לוי לקראת מכבי ת"א: "השחקנים מבינים טוב מאוד לקראת מה אנחנו הולכים"

רוני לוי
7 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התייחס למשחק שמצפה לקבוצה, סיפר מה עבר עליו באופן אישי ואמר: "לא נעים לקבל בראש בכדורגל. היה שבוע קשה מאוד מבחינה ספורטיבית. יחד עם זאת, חייבים לעשות מעבר מהיר לקראת מכבי תל אביב"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים שלנו ממשיכה להתכונן לקראת המשחק מול מכבי תל אביב שייערך מחר באצטדיון טדי. זהו המשחק הראשון של הקבוצה השבוע, כשבמוצאי שבת מחכה לנו משחק בסמי עופר מול מכבי חיפה. מאמן הקבוצה, רוני לוי, התייחס למשחק מול האלופה שבדרך, וסיפר על השבוע שעבר מבחינה אישית וקבוצתית.

"זה היה שבוע קשה מאוד מבחינה ספורטיבית, התאכזבנו מאוד, אך יחד עם זאת אנחנו צריכים לדעת לעשות מעבר מהיר ולהתרכז במשחק הבא. לנתק את כל רעשי הרקע, ולהיות ממוקדים במשחק הבא. צריך לעשות את המקסימום כדי להיראות כמו שנראינו בכל השנה ולחזור עם תוצאה טובה יותר".

מה הציפייה שלך מהשחקנים כקבוצה
"יש המון ציפיות מהשחקנים מחר. שנחזור להיות קבוצה מסודרת ומאורגנת ברוב השנה, כמו שהיינו ושנהיה פחות חשופים כמו במשחק האחרון. יש הרבה פרמטרים מקצועיים להשתפר, אבל לא פחות חשוב בנשמה, בהקרבה ובנתינה, אנחנו חייבים להשתפר בעניין הזה".

 

דיברת עם הסגל אתמול, איך הרגשת את השחקנים בימים האחרונים?
"זה לא נעים לקבל בראש בכדורגל, גם הם הולכים עם הראש למטה באופן יחסי, אבל צריך לדעת להיות חזקים בכדורגל ולהתמודד עם המצבים, ולהמשיך קדימה, ולנסות ולתקן במשחק הבא. אני חושב שהם מבינים את זה טוב, ומתכוונים לעשות את זה".

שבוע מלא רגשות ואירועים
"אני הרבה שנים בכדורגל, אני מאוד מנוסה. יודע להתמודד עם מצבים טובים יותר ופחות. גם כשהיינו בתקופות טובות מאוד לא יצאתי מגידרי, וגם עכשיו אני לא מאבד את הראש. לא נעים לקבל בראש, לא נעים לקבל ביקורות, חלק מהן מוצדקות, אבל אני מסתכל על כל העונה ומאוד מרוצה. אני מקווה שנדע לשמור על מה שעשינו עד עכשיו ואז הכל בסדר מבחינתי".