איתמר ניצן: "צריך לחיות באי נוחות לכמה חודשים, השחקנים צריכים לבלוע את זה"

איתמר ניצן
7 מאי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שוער הקבוצה התייחס לחזרה למגרשים ולתנאים: "צריך לכבד את זה. גם אם זה לא אידיאלי". קריאף: "צריכים לבוא כמה שיותר לקראת המועדונים מבחינה כלכלית. יהיה מוזר לשחק בלי קהל"
כותב: מערכת האתר

שחקני בית"ר "מילניום" ירושלים ממשיכים בהכנות לקראת חידוש הליגה ומבינים את ההוראות של משרד הבריאות, שמחייבות אותם להיות בבידוד על מנת שאפשר יהיה לשחק כדורגל ולסיים את העונה הנוכחית.

שוער הקבוצה, איתמר ניצן התייחס להתפתחות האחרונה: "אני מברך על ההחלטה לחזור, חיכינו הרבה זמן לחזור, להרגיש את הדשא ולהניע את הגלגל הזה מחדש. התנאים הם לא הכי אידיאליים, אבל צריך לדעת לכבד אותם. זה מה שמשרד הבריאות דורש ואם אנחנו רוצים להמשיך לשחק כדורגל, צריך להמשיך ולכבד את התנאים האלה. צריך לחיות באי נוחות כמה חודשים, אנחנו נצטרך לבלוע את זה".

 

"זה מאבק בראש ובראשונה שאנחנו השחקנים נתמוך כמה שאפשר, אנחנו המעגל הראשי שנהנים מזה. יש את גופי התקשורת, ספקים, עובדים, אלפי משפחות שמושפעות מהמקצוע הזה וכולם משוועים לחזור כבר".

מבחינה מקצועית: "המטרות שלנו לא השתנו. נשיג כמה שיותר נקודות בפלייאוף העליון. אנחנו חיים מיום ליום בעידן הקורונה, כל פעם תהיה לנו מטרה חדשה לקראת כל משחק".

גם קשר הקבוצה, אופיר קריאף דיבר עם האתר הרשמי בנוגע למצב החדש: "יש פה אלפי משפחות שמתקיימות​ מהכדורגל"

איך ההרגשה לאחר ההחלטה לחזור?
"ההרגשה מאוד טובה, הכדורגל היה חסר לנו מאוד מאוד בתקופה האחרונה, בטוח שלעוד הרבה אנשים. אנחנו שמחים על ההחלטה, זה הולך להיות קצת מוזר לשחק בלי קהל, בייחוד לקבוצה כמו בית"ר ירושלים, שנהנית מדחיפה אדירה ביציעים. נתמודד עם הסיטואציה המוזרה".

המאבק עדיין לא הסתיים
"זה מוקדם לדבר על העונה הבאה, אנחנו צריכים לראות אם נצליח לסיים את הליגה, אני מקווה שזה מה שיקרה. מבחינה כספית אני מקווה שיבואו לקראתנו, כי זה לא רק השחקנים, יש פה אלפי משפחות שניזנות מהכדורגל, אני מקווה שיבואו לקראת המועדונים כמה שיותר. אנחנו מקום שלישי, משחק מאוד חשוב, מקווים שנעשה ניצחון ושנבסס את עצמנו. מחכים ל-30.5".