רוני לוי לפני מכבי חיפה: "אימון אחרון זה משמח, השחקנים השקיעו ושמרו על רצינות כל העונה”

6 יולי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה ערכה אימון אחרון ומחיוך במיוחד, המאמן סיכם: "שחקנים אוהבים לסיים את העונה. האווירה השנה היתה טובה מאוד, מקווה שזה יבוא לידי ביטוי גם מחר"
כותב: מערכת האתר

יממה לפני המפגש עם מכבי חיפה ובסיכומו של האימון האחרון לעונת 19/20, שוחח מאמן הקבוצה, רוני לוי עם האתר הרשמי ודיבר על תחושתיו האישיות ועל האווירה הטובה הבוקר: "אימון אחרון זה סוג של שימחה. אתה מסיים את העונה, ואין ספק ששחקנים אוהבים לסיים את העונה. מצד שני קצת עצוב. האווירה בכל השנה היתה טובה מאוד, יחד עם הרבה רצינות והשקעה, החבר'ה שמרו על גישה חיובית מאוד, ועל מצב רוח טוב מאוד, ובטח אחרי שאתה מגיע אחרי ניצחון. מקווה שזה יבוא לידי ביטוי גם מחר".

"לצערי היתה עונה ארוכה, והסיום שלה היה מוזר וקשה, כי למעשה אם רגע ניכנס לסיטואציה של המאמנים והשחקנים, היינו בפגרה של חודשיים. מנוחה ולא מנוחה, חוזרים ואז לא חוזרים. היתה תקופה עם חוסר ודאות, הרבה ימים ללא אימונים, ואז חזרנו לתקופה שכן מתאמנים וראינו שזה קשה מאוד. אני לקחתי מבחינתי דברים טובים למחשבה. אם היה תלוי בי, הייתי מייצר מצב של שלושה משחקים בשבוע בליגה הישראלית, כדי להגביר את העומס ואולי לתת לכל שחקני הסגל לשחק יותר".

 

על המשחק מחר הוסיף: "מכבי חיפה קבוצה מצוינת, שעשתה עונה נפלאה. אם מסתכלים על מספר הנקודות והשחקנים שלהם, זה מדבר בעד עצמו. יש להם מאמן מצוין, שהיה עוזר שלי, וזה הולך להיות משחק קשה מאוד. אם נבוא באותה גישה כמו נגד הפועל התוצאה תהיה טובה. אין ירידת מתח. לי באופן אישי לא. אני בתור ספורטאי תמיד רוצה לעשות את המקסימום, השחקנים יבואו בגישה הזאת, אחרת יהיה לנו קשה מאוד".