קבוצת הנשים מצטרפת למאבק להחזרת הכדורגל הישראלי לפעילות

5 אוקטובר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובות שחורות שלנו, החליטו להרים קול ולספר על הפגיעה המתמשכת שנגרמה גם להן מהשבתת האימונים והליגות
כותב: מערכת האתר

עם כל יום שעובר ועוד אימון ומשחק שמתפספס, נראה כי המאבק להשבת הכדורגל הישראלי לפעילות סדירה הולך ומתעצם.

אחרי ששחקני הקבוצה הבוגרת ובהם עידן ורד, אופיר קריאף ושי שי קונסטנטין התראיינו בכלי התקשורת השונים ויצאו בקול ברור כנגד ההחלטה של משרד הבריאות להשבית את הכדורגל בישראל מכל פעילות, גם שחקניות קבוצת הנשים שלנו מצטרפות כעת לקריאה החשובה.

רגד באיר: "אם יש משהו מנחם אחד זה שהספקנו כקבוצה לשחק משחק ליגה נגד הפועל ת״א, וזה היה בעצם המשחק האחרון שלנו. אמנם בתקופה הארוכה הזאת בלי האימונים דאגנו לשמור על הכושר באימוני זום, אבל הבנו כי זה לא משנה כמה אנחנו נפגשות בזום ואת מי אנחנו מזמינות. המגרש עדיין חסר לנו מאוד". 

"כדורגל זה לא סתם עוד ענף בספורט, זאת משפחה. אנחנו מתראות לפחות 3 פעמים בשבוע ועובדים קשה בשביל שהמשפחה הזאת תצליח ותשיג את מטרותיה. זה מייאש שיוצאים בהחלטות בלי להתאמץ ולחשוב על אלטרנטיבות על מנת לא לפגוע בספורטאים" הוסיפה רגד.

"בליגת הגברים סיימו עונת 19/20 בלי נדבקים וזה בגלל ששמרו על ההנחיות ונכנסו לבידוד אחרי כל אימון וכל משחק ואנחנו לא מבקשים לקיים כרגע משחקים , אלה פשוט לתת לנו להתאמן. חבל שבמקום להתקדם בכדורגל אנחנו חוזרים לאחור". 

גם סמנתה רובינסון, אחת מהשחקנית החדשות בקבוצה העונה, ביקשה לחזק את דבריה של רגד: "אימוני הכדורגל עם הקבוצה החדשה שלי הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהשגרה. בתור אמא שעובדת במשרה מלאה, הספורט כל כך חשוב עבורי והידידות שנוצרה בהקבוצה היא יסוד לחיים טובים ומאפשרת לי להיות יותר טובה בכל המרכיבים של החיים".

"בנוסף לזה, לקבוצה מקצועית חשוב מאוד להתאמן באופן תדיר כדי לחזק ולשמר את הכושר האישי ולשמור על הכימיה הקבוצתית. אני מקווה מאוד שיתנו לנו לחזור למגרשים בהקדם האפשרי".