רוני לוי: "שחקן כמו אלירן יכול לעזור לנו"

רוני לוי
6 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן התייחס בסיום ההתמודדות לחיזוק שהגיע. ניצן: "אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו בתקופות האלה ולדעת לצאת מהברוך הזה"
כותב: מערכת האתר

לאחר ההפסד להפועל כפר סבא אמש המאמן רוני לוי השיב לשאלות, בין היתר התייחס לרכש החדש אלירן עטר: "אלירן הוא שחקן נהדר", ולמצב הסגל לקראת מכבי חיפה. איתמר ניצן בסיום: "לפעמים יש משברים במהלך העונה".

רוני, איך מתאוששים מהשבוע הזה לקראת המשחק מול מכבי חיפה?
"ספורטאים בקבוצה נמדדים בתקופות פחות טובות, בתקופות קשות. כשהכל הולך וכולם עם ביטחון זה הרבה יותר קל. בתקופה כזאת שחקנים, מועדון וקהל נמדדים בלהיות חזקים ולהשתדל לצאת מהסיטואציה, ביחד עם האכזבה הגדולה מאוד, ואני אולי מאוכזב יותר מכולם".

יש שחקנים שהחולשה שלהם השפיעה יותר על מהלך המשחק?
"אני לא אוהב לבוא בטענות לשחקן כזה או אחר, זה קבוצה, כולם ביחד. גם כשעשינו תקופה טובה ורצנו כולם ביחד לא ציינו מישהו שזה היה בזכותו או בגללו. הדברים האלה באים ביחד, אין אחד שאשם יותר או אשם פחות".

שלום אדרי הציג יכולת טובה.
"שחקנים מקבלים את הדקות שלהם וההזדמנויות שלהם לפי מה שהם מציגים במגרש ובאימונים. שלום הגיע מליגה נמוכה, ולעשות את קפיצת המדרגה ולהתאמן בבית"ר ירושלים ולהגיע לרמות גבוהות לוקח קצת זמן, והוא עושה את זה בצורה טובה מאוד".

https://vimeo.com/389691117

 

מה אתה חושב על החיזוק של עטר?
"קודם כל אלירן הוא שחקן נהדר, שחקן שעשה קריירה נהדרת עם ניסיון, יכולות אישיות גבוהות, שיכול לעזור לנו הרבה".

איתמר, איך ההרגשה אחרי שני המחזורים האחרונים?
"ללא ספק שני משחקים מאוד מאכזבים שלנו, אבל לא הפסדנו כל הסיבוב הזה עד עכשיו. לצערי זה הגיע אלינו בבום, התפקיד שלנו זה לדעת איך להתמודד עם זה מהר ולהמשיך הלאה".

מה אתה חושב על ההתמודדות שלכם כשחקנים?
"לפעמים יש משברים במהלך עונה, קצת איבדנו את הביטחון. אלה דברים שקורים, לצערי הם לא צריכים לקרות בתדירות כזאת גבוהה, אבל עדיין יש מולנו מתמודד שלא בא להעביר את הזמן ובא להקשות עלינו. אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו בתקופות האלה ולדעת לצאת מהברוך הזה".

איך מתכוננים למכבי חיפה?
"מתכוננים כמו שאנחנו מתכוננים לכל משחק, במלוא הרצינות, והרצון שלנו כמובן לנצח כל משחק. שום דבר לא ישתנה בדרך שלנו".

https://vimeo.com/389690941