איתמר ניצן: "ניתן את הדם על המגרש"

מאמן הקבוצה, רוני לוי
4 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שוער הקבוצה דיבר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק מול מכבי נתניה. רוני לוי: "הדרך ארוכה וגם אם יש מעידות קשות, צריך להסתכל קדימה"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים ערכה היום (שישי) את מסיבת העיתונאים השבועית שלה לקראת המשחק מול מכבי נתניה במסגרת המחזור השישי של ליגת "הבורסה לניירות ערך", אשר ייערך ביום ראשון בשעה 20:15 באצטדיון נתניה.

מאמן הקבוצה, רוני לוי אמר בפתיחת מסיבת העיתונאים על התחושות לאחר המשחק מול מכבי ת"א: "אני מאמין שכל מי ששייך לבית"ר ירושלים, בין אם הוא בצוות המקצועי או אוהד, עבר חג עצוב. זו הייתה סטירת לחי חזקה, במיוחד אחרי שבוע שהתחיל טוב עם ניצחון בליגה ובגמר גביע הטוטו. ציפינו ליותר, בטח אחרי מחצית ראשונה שווה. זה נגע בכולם, לא מאמין שיש ספורטאי שמקבל סטירה כזאת ויכול להרגיש בנוח עם זה. יחד עם כל האכזבה, צריכים להיות חזקים ולהתמודד עם המצב. הדרך ארוכה וגם אם יש מעידות קשות, צריך להסתכל קדימה. עוד יומיים נגיע למשחק קשה ונצטרך לצאת מהמצב שנכנסנו אליו".

על הקבוצה אמר: "אנחנו עובדים ברצינות, מבחינתי הדרך וההתנהלות היא מאוד חשובה. לפעמים אנחנו רואים תוצאות שמגיעות במיידי ולפעמים זה לוקח זמן. גם בתקופות שנראינו יחסית טוב בטוטו, אמרתי תמיד שקבוצה שנשארה בליגה לקראת סוף העונה והחליפה כל כך הרבה שחקנים, זה לא לוקח יום ולא שבועיים, והיא לא יכולה להיראות כמו שדיברנו. הדברים לוקחים זמן, זה תהליך ארוך להעביר את המסרים ואת תהליך העבודה שלך. לפעמים התוצאות מסתדרות ולפעמים זה לוקח זמן. יש לי אמונה בצוות, בשחקנים ובקבוצה שנמצא את המסלול הנכון ובית”ר תמצא את המסלול והדרך שלה. יש קבוצה טובה, שחקנים טובים ויש קהל נהדר. יש לחץ וזה טבעי, נתמודד ונעבור את זה".

על ההתמודדות עם הלחץ אמר: "אני תמיד מאמין ביכולות שלי ומאמין בידע שלי וברמת האימון שלי. אם למישהו זה לא נראה ככה זה זכותו. אני חושב שחלק מלהיות שחקן כדורגל זה לדעת להתמודד עם לחץ, מתח וקשיים ועל כך נמדדים שחקנים טובים יותר, בקבוצה חזקה יותר. יכול להיות שזה יהיה קשה יותר ונתמודד עם זה. אני רואה באימונים ובמשחקים שיש שחקנים שכבר עברו את זה וחלק מכירים את הלחץ והסיטואציה, ואני בטוח שנעבור את זה".

עוד הוסיף ואמר לקראת המשחק מול נתניה: "בכל משחק ובכל אימון אנחנו מפיקים לקחים ומנסים לראות מה עבד ומה לא. מה שהיה רלוונטי למשחק מול מכבי ת”א שונה למשחק מול מכבי נתניה. אנחנו שומרים את הדברים הרעים לעצמנו, נתקן את הטעויות שעשינו".

שוער הקבוצה, איתמר ניצן, אמר: "החלק שלנו זהה לחלוטין לזה של הצוות המקצועי. אנחנו קבוצה אחת ומקשה אחת, כשאנחנו טובים זה מקרין גם על הצוות המקצועי אז האחריות שלנו היא שווה לחלוטין, אם לא גדולה יותר. אני עדיין חושב שהסגל של בית"ר נבנה בצורה חכמה יותר והסגל הוא טוב יותר, ביכולת המקצועית ומבחינת חדר ההלבשה. אנחנו חושבים בטווח ארוך יותר ורוצים לבנות את הקבוצה לטווח הארוך. עוד לא הצלחנו למצוא את הקצב שלנו בליגה, נראינו טוב בגביע הטוטו אבל נמצא את זה, זה עניין של זמן".

עוד הוסיף ואמר: "אני מבטיח שנעשה הכל כדי להביא תוצאה טובה לבית"ר, וזה יהיה כך עד סיום הליגה. יותר מזה אי אפשר להבטיח כי זו התנשאות מול הקבוצה שנתמודד מולה. ניתן את הדם שלנו על המגרש, זה מה שאפשר להבטיח".