עידן ורד: "עונה טובה עם טעם חמוץ בסוף"

5 יולי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקפטן היה מרוצה אחרי ה-0:3 על הפועל ת"א: "החזרנו מהכבוד של כולם. גם כשהיינו טובים לא היה לנו מזל. יש לנו מחלקת נוער טובה. הצעירים שלנו נראים טוב וזאת רק ההתחלה"
כותב: מערכת האתר

קפטן הקבוצה, עידן ורד, הגיע לעמדת הריאיונות בסיום המשחק עם חיוך ענק על השפתיים, לאחר ה-0:3 על הפועל ת"א וסוף סוף התראיין אחרי ניצחון ותצוגה טובה של הקבוצה.

"עברנו פלייאוף לא פשוט, ואני זוכר את המשחק נגד הפועל בחוץ, שסיימתי עם דמעות בעיניים והתראיינתי בגרון חנוק והיה לי קשה. אני שמח שעשינו משחק טוב מאוד, עם לחימה, יכולת טובה של כולם והחזרנו טיפה מהכבוד של כולם, של כל המערכת.

בכדורגל יש תקופות שהדברים הולכים יותר קשה, פתאום יש קורה, וליד, ופתאום מישהו בועט לך כדור מ-30 מטר וזה פוגע בשני שחקנים ונכנס, זה קורה, וזה קרה לנו. גם היינו טובים וגם לא היה לנו מזל. היום באנו כמו גברים, כל מי ששיחק, גם הצעירים, התינוקות שלנו. כולם הביאו 100 אחוז ואני שמח על כך. ביום שלישי יש לנו משחק. אנחנו רוצים לסיים את העונה בטעם טוב. היתה לנו עונה טובה מאוד, עם טעם חמוץ בסוף, עם הפסדים ותיקו שאנחנו לא אוהבים. עם כל מה שעברנו כל העונה, זה קורה. אני גאה בקבוצה, בצוות".

"אנחנו כל שנה וכל קיץ שואפים להיות מקום ראשון, זה ה-DNA של המועדון, עשינו מקום שלישי. קינדה עזב בינואר, אני הייתי פצוע, מיכאל פצוע, אלירן היה פצוע כל הפלייאוף. אני חושב ששלישי זה מקום ריאלי. אני לא רוצה להיות מקום שלישי כל הזמן, וככה גם הצוות, השחקנים, הבעלים וכל המועדון. אבל זה הכדורגל, אי אפשר להיות מקום ראשון כל שנה. יש לנו משימה חשובה ביום שלישי, לנצח את מכבי חיפה".

 

על שילוב הצעירים בקבוצה: "יש לנו מחלקת נוער מאוד טובה, יש לנו כמה חבר'ה שכבר איתנו חצי שנה. הם מראים שהם ראויים להיות בסגל, והם נראים טוב וזאת רק ההתחלה. הזמן עובר מהר, גם אני הייתי שחקן נוער כאן וזה טס. מהזווית שלי בקפטן, אני נותן להם טיפפים, יש לנו דור צעיר טוב ואני בטוח שהם עוד יתנו ויתרמו רבות למועדון".

כשנשאל על הפצצה של מגבו הוסיף בצחוק: "אנחנו לא מופתעים, הוא עושה את זה הרבה באימונים, במשחקים קצת פחות. הגיע הזמן".