הודעת מועדון: פנייה לאוהדים והאסיפה של רוני לוי עם השחקנים

הודעת מועדון
4 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הפלייאוף רק בתחילתו ויש לנו עוד מטרות גדולות למרות האכזבה הגדולה מההפסד. בסיום העונה נשב ונקבל החלטות בכובד ראש. וגם: המאמן דיבר עם הסגל ודרש מהם שינוי טוטאלי לקראת המשחק הבא
כותב: מערכת האתר

אוהדים יקרים. ההפסד השבוע גרם לאכזבה עצומה אצל כולנו, צוות מקצועי, הנהלה ושחקנים, אבל יחד עם זאת אנחנו חייבים להמשיך קדימה, כי הפלייאוף רק בתחילתו ויש לנו עוד מטרות להשיג. כולנו כואבים, אבל מצד שני אנחנו לא שוכחים את כל מה שעברנו יחד בעונה האחרונה. כן, כואב מאוד להפסיד להפועל תל אביב, ועוד ככה, אבל נפלנו, לא נשברנו, וחזרנו בגדול גם ממצבים כאלה.

בימים האחרונים ישנה חרושת שמועות על מה שקורה בקבוצה. אנחנו קוראים לכם לא לרוץ אחרי כל ידיעה בכל מקום. יש לנו 8 משחקים עד לסיום העונה, ולאחריהם נשב ונקבל החלטות בכובד ראש, לא כעת. בית"ר זה מועדון מספיק מכובד וגדול כדי לקבל החלטות בצורה מושכלת.

רוני לוי לשחקנים: "זה הזמן שלכם עכשיו"

בנושא נוסף, הבוקר כינס המאמן רוני לוי את סגל השחקנים על כר הדשא, לפני תחילת האימון. המאמן אמר: "כולנו אשמים במצב הזה. הצוות המקצועי, השחקנים, כולנו ביחד. אני אחראי על הקבוצה הזאת ואיך שהיא נראית, אבל אתם אלה שנמצאים על הדשא, ומחויבות זה אולי הדבר הכי חשוב בכדורגל.

הנתונים לא משקרים. לא יכול להיות ששחקנים לא רצים. אפשר להפסיד משחקים אבל לא ככה. ראינו את נתוני הריצה ואת המאבקים. ככה אי אפשר לנצח".

"יש לנו שבוע עם שני משחקים קשים מאוד עכשיו. זה הזמן שלכם. אתם צריכים להרים את עצמכם, כי הפלייאוף הזה יהיה יותר ויותר קשה. צריכים להיות חזקים וכרגע כולנו במצב הזה ביחד. יום שני הקרוב זה מבחן אופי לכל אחד מכם".