אזולאי: "הקהל תמיד ממלא את המושבה". לוי: "זה באמת מאני טיים"

שלומי אזולאי
4 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החלוץ שחזר מפציעה ומאמן הקבוצה מתכוננים למחר. לוי: "אנחנו מצפים ליריבה קשה מאוד אבל נשתדל לעשות את שלנו"
כותב: מערכת האתר

רק יומיים עברו מאז המשחק האחרון בליגה, וכבר מחר הקבוצה תמשיך למחזור נוסף ותצא לפגוש את הפועל כפר סבא באצטדיון המושבה. השחקנים הגיעו היום (שלישי) לבית וגן וערכו אימון מסכם לקראת ההתמודדות. מיד לאחר האימון תפסנו את מאמן הקבוצה רוני לוי ואת החלוץ שלומי אזולאי שחזר לסגל לאחר פציעה, והשניים התייחסו להכנות וליריבה מהשרון.

רוני, איך ההרגשה אחרי מה שהיה בתחילת השבוע?
"סך הכל בסדר. אני חושב שחצי הסיבוב הזה היה טוב. עד המשחק האחרון שהיה מאוד מאכזב התוצאות היו טובות. יש לנו עוד משחק חשוב מאוד נגד כפר סבא מחר ונקווה שנתקן שם. אני זוכר את המשחק הראשון נגדם בבית, היה משחק קשה. זו קבוצה שלמרות שהיא נמצאת בחלק התחתון משחקת מאוד התקפי, מנסה להיות דומיננטית. ראינו במשחק האחרון שהם הפתיעו את מכבי חיפה במשחק חוץ ועשו תוצאה נהדרת. אנחנו מצפים ליריבה קשה מאוד אבל נשתדל לעשות את שלנו".

יש הרגשה של מאני טיים?
"לקראת סוף הסיבוב וקביעת הפלייאוף המשחקים נעשים יותר קשים, יותר מתוחים ויש יותר עניין בליגה. יש תחרות על המקום באירופה וקבוצות שנלחמות על הישארות, מה שהופך את המשחקים ליותר קשים, יותר מותחים, וזה באמת מאני טיים".

https://vimeo.com/389216092

 

שלומי, איך זה מרגיש לחזור?
"אני אישית מרגיש בסדר. חזרתי, עשיתי שיקום טוב, חזרתי בזמן המתאים מבחינתי. מקווה שמחר במשחק אני ארגיש מאה אחוז ואעזור לקבוצה לנצח".

בשבוע שעבר הפועל כפר סבא הפתיעה בסמי עופר, איך אתם מגיעים למשחק הזה?
"ראינו מה הם עשו לחיפה שבוע שעבר, קבוצה לא קלה. השתפרו עם הזמן. אבל אני מאמין שאם נציג את היכולת שלנו זה סך הכל תלוי בנו. אנחנו מגיעים למושבה, הקהל שלנו תמיד ממלא אותו. אני מאמין שגם האוהדים יעזרו לנו ואני אופטימי".

מכירת הכרטיסים להפועל כפר סבא בעיצומה. מחירי הכרטיסים יעמדו על 60 ₪ באינטרנט/טלפון, 55 ₪ בדלפק לאן, ו-50 ₪ בקופות ביום המשחק (במידה ויישארו כרטיסים). לרכישה