רוני לוי: "הדברים הולכים קשה יותר. נעשה את המקסימום כדי לנצח"

3 יולי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
רגע לפני שהפועל מגיעה לטדי, התראיין מאמן הקבוצה לאתר: "לא חזרנו כמו שיצאנו לפגרה הזאת. מגיע לשחקנים לנצח כי הם באמת נותנים הכל"
כותב: מערכת האתר

עונת הכדורגל 19/20 מסתיימת בעוד מספר ימים בודדים אבל לבית״ר שלנו נותרו 2 משחקים אחרונים בהחלט לפני היציאה לפגרה. לקראת הגעתה של הפועל ת״א לטדי (מוצאי שבת, 20:45), התראיין מאמן הקבוצה, רוני לוי לאתר הרשמי ודיבר על העניין סביב המשחק והרצון לצאת מהתקופה הלא מוצלחת שעוברת על הקבוצה.

הפועל תל אביב בטדי, משחק שיש הרבה מאוד עניין סביבו למרות שהליגה לקראת סיום: "הפועל ת״א ובית״ר זו יריבות שכולם מכירים. במשחק האחרון קיבלנו בראש בצורה חזקה מאוד. אנחנו רוצים בבית שלנו, אמנם בלי הקהל שלא יכל לתמוך כל הפלייאוף הזה לצערי, לעשות את המקסימום כדי להחזיר ולנצח את המשחק".

"אנחנו שואפים ורוצים לנצח. גם אם תיקו יספיק לנו או תוצאה כזו או אחרת, אנחנו רוצים וחשוב לנו לנצח. אני חושב שזה מגיע לשחקנים שבאמת נותנים הכל ואני מקווה שנעשה את זה".

 

איך מרימים את השחקנים אחרי תקופה כזאת שלא מבקיעים או לא מנצחים?

"בסך הכל השחקנים מבינים שלפעמים יש תקופות כאלו בכדורגל, דברים הולכים טיפה קשה יותר. לשמחתי במשך כל השנה עשינו עבודה טובה מאוד שנותנת לנו את הרזרבות לתקופה הזאת. לצערי כל העניין הזה של הקורונה פגע בנו בצורה חזקה מאוד, לא חזרנו כמו שיצאנו לפגרה הזאת. בתוצאות – למעשה אנחנו לא מצליחים לנצח, מצד שני עד שהפסדנו למכבי ת״א היה לנו רק הפסד אחד וכמה תוצאות תיקו מאכזבות מאוד. כשיכולנו לנצח לא לקחנו את הנקודות. נשארו שני משחקים, קשים מאוד. נעשה את המקסימום כדי להרגיש יותר טוב וכדי לתת נחת לקהל".