רוני לוי: "היריבות עם הפועל ידועה לכולם. צריך לתת סיבה לשמוח לקהל בבית"

רוני לוי
1 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
יממה לפני המשחק בבלומפילד מול הפועל ת״א, התייחס מאמן הקבוצה למצב הסגל: "במשחק הזה יש כמות גדולה של חיסורים בסגל, אבל בדיוק בשביל זה יש כאן 20 שחקנים שיקבלו את ההזדמנות שלהם"
כותב: מערכת האתר

מאמן הקבוצה, רוני לוי, התייחס היום למשחק השני שצפוי לקבוצה בפלייאוף העליון, נגד הפועל תל אביב. לוי דיבר על המשחק הקודם מול הפועל ב"ש, על מצבת הפצועים וכמובן גם על המשחק הצפוי.

"בסך הכל היו דברים טובים מאוד במשחק נגד ב"ש, וכעת אני מצפה ושואף משחקנים ליותר, ובטוח שעם הזמן נלך ונשתפר יותר. חלק מהמשחק הוא ששחקנים חסרים, צהובים ופציעות, יצא לנו שדווקא במשחק הזה יש לנו כמות גדולה, אבל זאת המציאות והסיטואציה, ובדיוק בשביל זה יש סגל עם 20 שחקנים, שכל אחד יכול לשחק ולכל אחד יש את הזמן שלו, בייחוד עכשיו בתקופה הזאת, שיש שלושה משחקים בשבוע. אנחנו צריכים את כולם ויש הזדמנות לכולם לשחק ולכל אחד יש את הזמן שלו, יש הזדמנות לתת עבור הקבוצה".

"זה מאכזב לשחק בלי קהל, הוא הכי קשה בכל המצב הנוכחי, לשחק בלי קהל, בלי הטירוף, בלי ההתלהבות והדחיפה, במיוחד במשחקים גדולים שמגיעים כמויות גדולות, אבל מצד שני זה המצב וצריך בסיטואציה להיות מרוכזים. לחשוב על הקהל שלנו בבית וצריך לתת סיבה לשמוח לקהל בבית".

לקראת הפועל ת"א: "הם עשו משחק מצוין נגד מכבי חיפה בחוץ, תוצאה נהדרת, היריבות בין הקבוצות ידועה לכולם, ואנחנו יודעים שמצפה לנו משחק קשה מול קבוצה חזקה".