מזרחי: "שחקנים הם בני אדם, היה קשה להרים אותם". קוסטה: "מקדיש את הניצחון לקהל"

31 אוגוסט 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן הזמני הוסיף: "שלוש נקודות האלה יכולות להחזיר את האמונה והביטחון ביכולת של השחקנים". חיים שבו סיים את תפקידו במועדון
כותב: מערכת האתר

איזה כיף להתחיל את העונה ככה. בית"ר "גשם" ירושלים ניצחה הערב 0:1 את הפועל חיפה במשחק שנערך באצטדיון סמי עופר. שער נפלא של שי קונסטנטין בדקה ה-93, שנתן לנו פתיחת עונה עם שלוש נקודות ואויר לנשימה.

לפני הסיכומים, עוזר מאמן בית"ר "גשם" ירושלים, חיים שבו, הודיע ליו"ר המועדון, אלי אוחנה, על רצונו לסיים את תפקידו במועדון. אנו רוצים להודות לחיים על תרומתו העצומה למועדון, ועל כך שהסכים לדחות את עזיבתו עד לסיום המשחק הערב. אנו מאחלים לחיים בהצלחה בהמשך הדרך ובטוחים שנתראה בעתיד.

יוסי מזרחי אמר בסיום: "אני מותש. משחק לא טוב שלנו, אנחנו חייבים לשחק יותר טוב כדורגל, אבל בהתחשב בנסיבות מההפסד הטראומתי וכל מה שקרה עם יוסי ורוני, שחקנים הם בני אדם, והיה קשה להרים אותם. גם ראינו את העייפות בצורה בולטת. אנשים שרגילים לרוץ מהר הלכו היום. אבל בסוף השלוש נקודות האלה יכולות להחזיר את האמונה והביטחון ביכולת שלהם. הדבר הכי חשוב בסופו של דבר זה התוצאה".

שי קונסטנטין: "היה סוף שבוע לא פשוט, אבל יש פה שחקנים גברים, באו למשחק הכי מוכנים, הכי רציניים. לגבי הגול, אני אדם מאמין, יש דבר כזה מכתוב. מה ששלי שלי. זה גול ניצחון וזה משהו חשוב. אני רוצה להקדיש את זה לכל הקהל, בייחוד אחרי יום חמישי. יודעים שאיכזבנו אותו. זה נטו בשביל הקהל והלוואי שמפה נעלה ונצליח. יש לנו זמן לנוח, נמשיך לעבוד ונגיע מוכנים אחרי הפגרה".