אבוקסיס: "השחקנים נתנו הכל, נתקן בהמשך"

7 נובמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן שלנו התייחס למשחק מול מכבי חיפה ואמר: "עשיתי חילופים התקפיים אבל לצערי זה נראה פחות טוב, ושחקנים עשו פחות הגנה ושילמנו על זה"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים הפסידה אמש 4:1 למכבי חיפה, אך למרות זאת, משחק הלחימה של הצהובים שחורים עודד הרבה מאוד אוהדים, כשבסופו של דבר יצאנו בלי הנקודות, אך עם אופטימיות לקראת הפועל תל אביב ביום רביעי ובני סכנין בשני.

יוסי אבוקסיס אמר בסיום במסיבת העיתונאים: "השער השני שבר אותנו, למרות שהיו הרבה דקות לשחק, ועשינו חילופים התקפיים לשחרר את המשחק, אבל זה לא עזר לנו. הם הכניסו שחקנים טריים ומוכשרים ואנחנו עשינו טעויות קשות, אבל אנחנו ביחד, שחקנים, צוות. כולם. זה היה אולי המשחק הכי טוב שלנו עד הדקה ה-55, טועים ביחד, מנצחים ביחד. היינו חייבים לרדת ליתרון במחצית, ברגע שלא עשינו את זה, מכבי חיפה שהכניסה שחקנים, זה היה להם הרבה יותר אפשרויות ויכולות. שילוב של זה יחד עם הטעויות שעשינו, זאת התוצאה שהסתיימה".

"הם עשו את החילופים והגבנו טוב בתחילת המחצית השנייה. הכנסנו עוד שחקני הגנה במקום התקפה, עם כל איך שהתפתח המשחק, והאוהדים והקהל פה, לא רציתי שיפגע לנו בשטף. אנחנו אלופי העולם בדיעבד. היה פה קהל, היה פה אנרגיות, ופתאום להרוס את המשחק שאנחנו כל כך טובים. פיירו, בלמים בליגת האלופות התקשו מולו, אז ברור שלנו קשה. אלה האיכויות שלהם. על כל טעות שלנו שילמנו, הכוח שלהם הוא לגרום לך לטעות".

"השחקנים נתנו פה מאמץ אדיר, זה לא נורמלי להגיד את זה אחרי 4:1, אבל זה מה שהיה. היינו צריכים ריכוז בהגנה, וננסה לתקן את זה בהמשך. חבל שנשברנו אחרי ה-1:2. עשיתי חילופים התקפיים אבל לצערי זה נראה פחות טוב, ושחקנים עשו פחות הגנה ושילמנו על זה".