בן חיים: "המחשבה היחידה שעוברת לי בראש זה לנצח את הפועל ת"א"

טל בן חיים
28 נובמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבלם התייחס למשחק ואמר: "אין משחקים קלים בליגה הזו". המאמן רוני לוי: "בשביל הקהל זה מעבר למשחק ליגה רגיל"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים ערכה היום את מסיבת העיתונאים המסורתית לקראת המשחק מול הפועל תל אביב במסגרת המחזור ה-11 של ליגת "הבורסה לניירות ערך". מי שהגיע להתראיין היום הוא המאמן רוני לוי, ובלם הקבוצה, טל בן חיים.

בפתיחת מסיבת עיתונאים אמר רוני לוי על החזרה מהפגרה: "זה מצב נתון ולא יכולים לשנות אותו. השתדלנו לתת את הזמן לפצועים לחזור לעצמם ולהיות לרשותנו, מעבר לזה עבדנו טוב מאוד, היה לנו משחק הכנה ואני מאמין שאנחנו מגיעים מוכנים למשחק חשוב מאוד. אנחנו משחקים נגד קבוצה שהחליפה מאמן וניצחה במשחק הראשון תחתיו ומשחקת בבית, יש להם שחקנים טובים מאוד ומאמן מנוסה ואני מצפה למשחק הכי קשה שיכול להיות".

על החשיבות של המשחק לקהל: "אנחנו מכירים את היריבות, בשבילם זה מעבר למשחק ליגה רגיל. אנחנו משתדלים תמיד לתת לקהל שלנו הרבה סיבות לשמוח, וזה אומר לנצח. אנחנו משחקים מול קבוצה חזקה בבית שלה, זו יריבות ספורטיבית והולך להיות משחק קשה מאוד".

על המיקום של הקבוצה בטבלה: "אנחנו עוד בשלבים ראשונים של העונה ויש עוד דרך ארוכה. אנחנו קבוצה עם הרבה שחקנים חדשים, בטוח שעם הזמן נהיה יותר ויותר טובים. מקווה שבסוף השנה נהיה במקום גבוה יותר". עוד הוסיף ואמר: "לא יצרנו עליונות כזו בליגה שאנחנו יכולים להגיד שאנחנו בכמה דרגות יותר טובים מקבוצה אחרת. גם כשניצחנו עשינו את זה עם הרבה מאמץ והשקעה וכלום לא בא לנו בקלות, אנחנו לא דורסים את הליגה. אני מקווה שבעתיד נעשה את זה".

לגבי החיזוק של הקבוצה: "יש לנו עדיין חודשיים עד ינואר. בית"ר עשתה רכש בקיץ האחרון אחרי שעברה עונה קשה בשנה שעברה. כדי לבנות קבוצה שרוצה להתמודד במקומות גבוהים, לא מספיק רק העברות של הקיץ. גם בחלון הקרוב צריך שחקן אחד או שניים. הקבוצה צריכה לבנות לעצמה בסיס ולהמשיך את הבנייה בעתיד. אם מסתכלים על ההיסטוריה של הקבוצות שלוקחות תארים בארץ ובעולם, הן קבוצות שרצות לאורך זמן ועם סגל שחקנים איכותי שרץ ביחד. הבאנו שחקנים טובים מאוד, ועוד שניים-שלושה שחקנים בינואר ועוד כמה בקיץ הבא, ויהיה לנו בסיס טוב מאוד".

על סגל הקבוצה: "אני מקווה שרוב הסגל יעמוד לרשותי אחרי הרבה זמן. אני חושב שאופיר קריאף יהיה בסגל וגם גדי קינדה ואני מקווה שגם אור זהבי יהיה בסגל, הוא צריך לעבור בדיקה של מומחה, היום הוא התאמן באופן חלקי עם הקבוצה, הזמן בין גבס רגיל לגבס פלסטי הוא יום-יומיים ואני מקווה שהוא יעמוד לרשותנו".

רוני לוי

בלם הקבוצה, טל בן חיים, דיבר על החזרה שלו מפציעה: "אני חושב שאין קשר לגיל. כשעוברים פציעה זה תמיד לא קל, בין אם אתה בן 20 או 30. עשיתי את המקסימום מבחינת חזרה לכושר, מי שמכיר אותי יודע שאני מוכן לעבוד קשה. הפגרה הזאת נתנה לי זמן להתגבר ולעבוד עם כל הקבוצה. אני מרגיש יותר טוב".

על הקבוצה השנה: "אין ספק שעשינו רכש טוב, הקבוצה רכשה מספר שחקנים משמעותיים ואנחנו קבוצה חזקה. זה עוד לא מספיק, אנחנו בעיצומו של תהליך, יש לנו שחקנים צעירים וייקח לנו זמן להתחבר. כמובן שאנשים רוצים תוצאות מיידיות אבל זה ייקח זמן. אני רואה את השינוי ומרגיש אותו בחדר ההלבשה. שמים לב שדברים לא יוצאים החוצה. רוצים להביא את כל האיכויות שלנו למגרש, לתרגם את זה לתוצאות חיוביות".

על היריבה הפועל ת"א: "אין משחקים קלים בליגה הזו. חשבנו שמול רעננה יהיה קל. יש קבוצות שעל הנייר אנחנו יותר טובים מהן ולא לקחנו את הנקודות. התכוננו מתחילת השבוע בצורה טובה מאד. ראינו ווידאו שלהם, ואנחנו תמיד שואפים להשתפר. מגיעים למשחק במלוא הרצינות, קל זה בטוח לא יהיה. המחשבה היחידה שעוברת לי בראש זה לנצח את הפועל תל אביב. זה הדבר היחיד שעולה לי לראש. פרישה? לא עובר לי בראש".

מבצעי בלאק פריידי שלנו ממשיכים בחנות הרשמית. לעמוד המבצעים לחץ כאן

אוהדים אשר רכשו כרטיס לקראת המשחק מול הפועל ת"א יוכלו כעת להגיע אליו באמצעות הסעות או שאטל. נכנסים ללינק ונרשמים.