ורדאסקה: "צריכים להיות מפוקסים ולעשות את העבודה שלנו"

דיוגו ורדאסקה ורוני לוי במסיבת העיתונאים
12 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בלם הקבוצה התייחס למשחק מחר ואמר: "אנחנו משחקים כל הזמן בשביל לנצח". המאמן רוני לוי: "צריכים להיות במיטבנו ולהתעלות"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים שתפגוש מחר (שני, 20:15) את מכבי ת"א באצטדיון סמי עופר במסגרת המחזור ה-18 של ליגת "הבורסה לניירות ערך", ערכה את האימון המסכם לקראת המפגש. רוני לוי והצוות ערכו אסיפת וידאו ונתנו במהלכה דגשים אחרונים וחשובים לקראת ההתמודדות מול הצהובים מת"א.

לפני זמן קצר, נערכה מסיבת העיתונאים בהשתתפות המאמן רוני לוי, ובלם הקבוצה, דיוגו ורדאסקה.

בפתיחת מסיבת העיתונאים אמר רוני לוי לקראת המפגש: "מכבי ת"א היא קבוצה נהדרת, היא גם בכושר טוב מאוד. אולי זה משחק החוץ הכי קשה שיכול להיות בליגה. יש סיטואציות של קבוצה שאתה מגיע לא בהרכב הכי חזק, יש מספר פציעות, אבל אנחנו קבוצה ואנחנו בית"ר ירושלים ויש לנו אופציות טובות לשחק מחר. אני מאוד סומך על השחקנים שלנו".

https://vimeo.com/384326014

 

ההפסד מול מכבי במשחק הקודם: "זוכרים תמיד וזה זיכרון לא טוב. אני חושב שהמשחק הקודם לא שיקף את מה שקרה במשחק, בחצי הראשון היינו טובים מאוד ושקיבלנו את הגול נשברנו, ומה שאסור שיקרה, וזה קרה לנו. אנחנו צריכים לזכור יחד עם זאת, שהמשחק היה יומיים אחרי שניצחנו אותם בגמר גביע הטוטו, זה היה סוג של התעלות. אנחנו יודעים שאנחנו הולכים למשחק חוץ קשה מאוד, מול קבוצה מאוד מאומנת ואינטנסיבית ואנחנו נצטרך להיות במיטבנו".

על ההארכת החוזה במועדון: "תמיד יש הרגשה טובה, שהבוסים שלך מרוצים מהעבודה שלך. תמיד זה טוב לשמוע אבל יחד עם זאת אני כרגע טרוד בקבוצה, ביום יום, במשחקים ואני יותר מתרכז בזה".

מצבו של גדי קינדה: "הוא התאמן אתמול והיום, הוא כשיר לראשות הקבוצה מחר".

השיפור בקבוצה מהמשחק הקודם: "עשינו כברת דרך מאוד ארוכה. חלק מהתמודדות של קבוצה היא לדעת לצאת מסיטואציות קשות, והיינו בסיטואציה קשה אחרי המשחק מול מכבי. עשינו שיפור משמעותי ביכולת של הקבוצה, השחקנים ובתוצאות. אבל אני פוחד אוהב להסתכל אחורה, אלא להסתכל קדימה ואני רוצה להמשיך את התקופה הדי טובה שלנו ואת השיפור שלנו. ומחר זה סוג של הזדמנות מול קבוצה חזקה לעשות התמודדות טובה".

הפער מהמקום הרביעי: "אם ננצח מחר, לא נסתכל על המקום השלישי אלא נסתכל קדימה, אבל קודם כל צריך לנצח. אנחנו לא מודדים את הטבלה כל שבוע ובכל שינוי. יש עוד ליגה ארוכה, יש הרבה משחקים ונקודות. חשוב לנו היכולת וההמשכיות. אם היכולת שלנו תהיה כמו בחודשיים האחרונים אז אנחנו נהיה במצב טוב בכל מצב".

התיקו מול ק”ש במחזור הקודם: "מול ק”ש היו 10-15 דקות שאיבדנו ריכוז וספגנו שערים מיותרים. הם ניצלו את חוסר הריכוז שלנו. זה משחק אחר לגמרי. אם מול מכבי ת"א לא נתעלה, יהיה לנו קשה מאוד".

דיוגו ורדאסקה ורוני לוי במסיבת העיתונאים

בלם הקבוצה, דיוגו ורדאסקה אמר על ההתאקלמות בקבוצה: "אני מרגיש טוב מאוד, אני אוהב את העיר ואת המועדון, האנשים בו עוזרים לי".

"אנחנו משחקים כל הזמן בשביל לנצח. ניצחנו אותם כבר פעם אחת, אנחנו יכולים לעשות זאת שוב מחר. אנחנו צריכים להיות מפוקסים ולעשות את העבודה שלנו ונראה מה תהיה התוצאה. ספגנו שערים, אבל יש משחקים שאנחנו לא סופגים. אנחנו עובדים הרבה במהלך השבוע על ההגנה ולא לספוג שערים וננסה את זה מחר".

"אנחנו נלחמים כל משחק ויש לנו את היכולת להילחם מול מכבי. אני חושב שאנחנו קבוצה גדולה. מקווה שבסוף העונה נסיים במקום גבוה בטבלה, אבל אנחנו הולכים צעד צעד, משחק משחק".