אבוקסיס: "מאוד מקווה להמשכיות"; אייזן: "רוצה להראות שאני ראוי להיות פה"

27 אוקטובר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר תפגוש את הפועל חיפה, שמגיעה עם מאמן חדש, למשחק קשה בטדי במוצאי שבת, המאמן התייחס: "הפועל חיפה תגיע עם אנרגיות חדשות, אנחנו צריכים להגיע מפוקסים
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים תפגוש ביום שבת למשחק חשוב מאוד את הפועל חיפה באצטדיון טדי. הצהובים שחורים יודעים שניצחון שלישי ברציפות ייתן מומנטום אדיר ונקודות קריטיות שיעזרו להתרחק מהתחתית, כל זאת לפני רצף משחקים לא פשוט שכולל את מכבי חיפה (בית 6/11), הפועל תל אביב (חוץ 9/11), ובני סכנין (בית 13/11)

המאמן, יוסי אבוקסיס, התייחס למשחק הקרוב נגד הפועל חיפה (לרכישת כרטיסים לחצו כאן): "הפועל חיפה קבוצה עם המון שחקנים טובים, עם סגל טוב, שהתחילה את העונה לא טוב, זה קרה גם לנו, זאת קבוצה עם כלים טובים, וכמובן אחרי שהחליפה מאמן זה תמיד עושה אנרגיות חדשות. אנחנו רוצים להמשיך את היכולת של שני המשחקים האחרונים. הייתי מרוצה נגד אשדוד, כי היינו אפילו יותר טובים מהמשחק נגד קרית שמונה. אני מאוד מקווה להמשכיות כי שני המשחקים קצת ייצבו אותנו. לא היה לנו זמן ליהנות מהניצחון, התכוננו לטוטו נגד נס ציונה ועכשיו הפועל חיפה."

כשנשאל האם מדובר במשחק מפתח, סירב להתייחס אליו ככה ואמר: "לפעמים להגיד כל הזמן משחק מפתח, זה מלחיץ את המערכת. כמו לדוגמה בדרבי הירושלמי, שאמרנו לכולם זה משחק מפתח וזה רק הלחיץ את כולם. אני חושב שאנחנו צריכים לבוא מפוקסים, רעבים, אגרסיביים, לחשוב על הדברים האלה, וזה משחק שיכול להעלות אותנו בטבלה, צריך לשים לב למחויבות, באשדוד, שזה אחד המשחקים הקשים בליגה".

"לגבי המערך שלנו, תמיד אמרתי שאנחנו נשחק בקו ארבע שכל השחקנים הפצועים יחזרו והסגל יתייצב, ואנחנו נמצאים שם. כדורגל זה עניין של יכולות, שחקן יכול להיכנס להרכב, לנצל את ההזדמנויות כמו יונה, שחקן כמו מדמון, כמו בר כהן, וסתיו וגררו, יכולים להיכנס להרכב, בשני המשחקים האחרונים היה יותר כיף, לאורך זמן יהיו חיסורים, אבל את הבסיס הצלחנו לייצב, וצריך להמשיך את היכולת הזאת".

כשנשאל על שלישיית ההתקפה, שנמצאת בתקופה טובה הוסיף: "בארץ שלנו כל שבוע זה סיכום עונה, השחקנים האלה הם דומיננטיים, זה בסדר, הם מקצוענים, הם יודעים שיש לנו עוד הרבה עבודה, ואנחנו נמצאים במקום שאנחנו לא רוצים להיות בו בליגה.

על הקהל הוסיף ופרגן: "לאשדוד הגיעו 4000 צופים במתקן שהוא לא הכי טוב שיש, אז אני מאמין שיגיע הרבה קהל בשבת. יש לנו קהל תומך, שתומך בנו כל הדרך, גם כשאכזבנו אותו, הוא היה שם ואני מקווה שנחזיר לו על האמון שלו בנו מתחילת העונה". אבוקסיס נשאל שוב לגבי הסגל ולגבי חלון ההעברות הבא ואמר: "אכן, יש כאן סגל ארוך, ושחקנים שלא משחקים אני מתאר לעצמי שירצו לעזוב. אמרתי כבר שאני לא אוהב סגלים ארוכים מדי. נצטרך לשחרר שחקנים ולהתחזק נקדותית בשחקן שניים בהמשך. אבל זה לא מעניין עכשיו. הכותרות באות מבחוץ, השחקנים כולם מתאמנים טוב ואין לי טענות לאף אחד".

שי אייזן, שערך אתמול את הופעת הבכורה אמר: "מה שהיה עם אשדוד נשאר מאחוריי. אני שמח להיות פה בבית"ר, והפנים קדימה לקראת הפועל חיפה. חתמתי בבית"ר בתקופה פחות טובה, אבל זה מועדון ענק והציפיות כאן תמיד מאוד גבוהות. אני שמח שזה קרה ורוצה להראות שאני ראוי להיות פה. אני משחק, ואני בריא ושמח להיות פה".

"יש חדר הלבשה מצוין, כולם מגובשים, קיבלו אותי מאוד חם, אני שמח שהנצחונות התחילו להגיע, הקבוצה התחילה מאוחר את ההכנה, עכשיו זה נראה יותר טוב. הפועל חיפה זאת קבוצה מצוינת, עם שחקנים מצוינים, חילופי המאמנים לא אמורים לעניין אותנו. כדורגל זה הרבה מאוד מומנטום, ניצחנו שני משחקים ואני מאוד מאוד מקווה שנצליח לעשות את זה גם במשחק הבא".

הבנתי שאמור להגיע המון קהל, זה חשוב מאוד, זה נותן לנו אתה תנופה, אנחנו ממש צריכים אותם איתנו, אני מחכה לזה, מחכה לאווירה כאן בטדי ובטוח שיהיה משחק טוב".