חניות, שאטלים וכרטיסים: כל מה שאתם צריכים לדעת לקראת הדרבי

אוהדי בית״ר
10 ספטמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
ריכזנו עבורכם את כל המידע לקראת החזרה של הליגה והדרבי ביום שני הקרוב. הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

הפנים לדרבי

כאשר נותרו 3 ימים בלבד עד לחזרה של הדרבי הירושלמי (אחרי 21 שנים) ושל בית״ר שלנו אל הדשא (אחרי פגרת נבחרות קצרה), היום ערכה הקבוצה אימון בוקר נוסף בהכנה למפגש עם הפועל בטדי.

אתמול עלה לראשונה אל הדשא בבית וגן הבלם החדש שלנו ג׳וסואה מחייאס, שסיים את תקופת הבידוד ועבר בהצלחה את הבדיקות הרפואיות שלו. מחייאס ערך הכנה מלאה לעונה עם קבוצתו בספרד וצפוי להיות בסגל ביום שני.

גם מרקו יאנקוביץ׳ ואיתמר ניצן חזרו לאימונים מלאים אחרי שסיימו את המסע שלהם עם הנבחרות במוקדמות המונדיאל 2022. החבורה של ארווין קומאן תמשיך באימונים רצופים עד יום שני, אז תפגוש כמובן את הפועל ירושלים במסגרת המחזור ה-2 של הליגה (20:30, ספורט 5).

חניות ושאטלים

ביום המשחק יוכלו אוהדי הקבוצה לחנות בחניון של קניון ירושלים. בנוסף, יפתח באופן חד פעמי גם החניון של הגן הטכנולוגי, שנמצא במרחק הליכה מהמגרש.

מבחינת שאטלים לאוהדי הקבוצה – יוכלו אוהדים להגיע לחניון העליון של הגן התנ"כי משם יצאו הסעות אל היציע המזרחי ובחזרה. האוטובוסים יהיו משולטים גם לאחר המשחק.

כרטיסים

אחרי שהצבא הצהוב שחור שלנו מילא את היציע המזרחי עד אפס מקום, הוחלט כי גם היציע הצפוני ייפתח עבור אוהדי הקבוצה. במידה ויאזלו הכרטיסים גם ליציע הצפוני – תישקל פתיחה חלקית של היציע הדרומי על ידי המשטרה. כרטיס למשחק יעלה 71 שקלים (אחרי עמלת משרד הכרטיסים).

החנות הניידת

עם המון פריטים חדשים, צעיפים לחורף וכמובן חולצות המשחק הנהדרות שלנו, החנות הניידת תחכה ביום המשחק מחוץ ליציע הצפוני, גם החנות בתוך היציע המזרחי תיפתח ותחכה במיוחד לכם.

דברים שחשוב לדעת לקראת המשחק:

*בעקבות החלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תעודת מתחסן/תו ירוק/תעודת מחלים.

*הכניסה תינתן גם למציגים בדיקת קורונה שלילית (PCR) של עד 72 שעות לפני המשחק, או לנבדקים בבדיקת קורונה מהירה (אנטיגן) ב-24 השעות שלפני המשחק.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*מתחם בדיקות קורונה מהירות יחכה לאוהדי הקבוצה ביום המשחק בצמוד לאצטדיון, חינם לילדים עד גיל 12 (60 ש״ח למבוגרים).

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד ״לאן״ במוקד בית״ריסט ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.