בדרך לטדי: הכרטיסים לקרית שמונה, התו הירוק והבדיקות המהירות

1 אוקטובר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה הצפונית מגיעה לטדי, ואנחנו צריכים אתכם איתנו, בבית שלנו. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת בדרך למשחק
כותב: מערכת האתר

רק ביחד ננצח. ביום שבת הקרוב, בשעה 20:30 ועם מזג אוויר חורפי שמתחיל לתת את אותותיו בירושלים, תישמע שוב שריקת הפתיחה בטדי, כאשר בית״ר שלנו תארח את עירוני קרית שמונה למפגש חשוב במיוחד במסגרת המחזור ה-5 של הליגה.

כמו בכל משחק בית, אנחנו צריכים את התמיכה והעידוד שלכם, עכשיו יותר מתמיד.

אז עד שאתם מתיישבים בכיסא הקבוע שלכם בטדי, אספנו עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בדרך לירושלים (לצופים מהבית: השידור בערוץ ספורט 4).

כרטיסים

מחיר הכרטיס למשחק יעמוד על מחיר אחיד של 60 ש"ח (לפני עמלת משרד הכרטיסים) לקהל הרחב. אוהדי בית״ר יישבו ביציעים המזרחי והמערבי. מנויי היציע הצפוני יכולים לבחור להיכנס ליציע המזרחי או ליציע המערבי.

אוהדים שבחרו באופציית פיצוי הכרטיסים במסגרת תכנית הפיצויים של מנויי עונת 19/20, מוזמנים , להזין את שם המשתמש והסיסמא, ולבחור את כרטיסם החינמי למשחק תחת ״מתווה הפיצוי״.

לרכישת כרטיסים

"אנחנו צריכים לנקום"

בסיום האימון המסכם הבוקר (שישי) התראיין מאמן הקבוצה ארווין קומאן לאתר הרשמי ודיבר על התחושות אחרי ההפסד לקבוצה מעיר הנמל: "מבחינתי זה מסתכם במילה במילה אחת – נקמה. נקמה עבור האוהדים שלנו, בשביל עצמנו, בשביל המועדון. אנחנו חייבים להראות את זה בשבת". לחצו כאן לדברים המלאים

המנויים החדשים

בנוסף, השקנו מתווה מנויים חדש בדרך לעונה מרתקת. אז מה המתווה? פשוט – חברי בית"ריסט ישלמו 799 ש"ח על מנוי לעונה, ומי שאינו חבר מועדון, יוכל לרכוש מנוי ב-949 ש"ח. מי שכבר עשה מנוי בצפוני, יוכל לבחור בין הישארות למעבר ליציע רגיל אחר.

*חברי בית"ריסט VIP או פרטנר המעוניינים בכך – יוכלו לקבל זיכוי ולהמיר את המסלול שלהם למנוי רגיל (נציגי "לאן" יצרו עמכם קשר לאחר חג סוכות).

*מי שאינו בית"ריסט ומעוניין לעבור מהיציע הצפוני למזרחי, ישלים את הסכום למנוי החדש.

עבור המעוניינים, נפתחה האפשרות לקבל זיכוי עבור מסלול הבית"ריסט (VIP או פרטנר) שברשותכם בקיזוז להטבות שמימשתם (כרטיסי ילדים, כרטיסים למשחקי חוץ ועוד).

בדיקות מהירות

מתחם בדיקות קורונה מהירות יחכה לאוהדי הקבוצה ביום המשחק בצמוד ליציע המזרחי (שער 19), כאשר כל בדיקה תעלה 45 ש״ח לילדים ולמבוגרים. מתחם הבדיקות ייפתח בשעה 19:30 (לאחר יציאת שבת) וייסגר ב-20:30. ההרשמה מראש חובה – לחצו כאן על מנת להירשם

החנות הניידת

כל הפריטים החדשים שלנו, כולל הצעיפים וחולצות המשחק הנהדרות שלנו, יחכו לכם בחנות הניידת שתוצב ביום המשחק מחוץ ליציע הצפוני, גם החנות בתוך היציעים המזרחי והמערבי ייפתחו ויחכו רק לכם.

תו ירוק וכניסה לאצטדיון

*בעקבות החלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תעודת מתחסן/תו ירוק/תעודת מחלים.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד ״לאן״ במוקד בית״ריסט ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.

יאללה בית״ר!