יוצאים לדוחא: דרכי הגישה וההגעה המומלצות, כרטיסים והנחיות הקורונה

29 נובמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים שלנו יוצאים למשחק חוץ בסכנין, משטרת ישראל פירסמה הנחיות חשובות לקהל האוהדים
כותב: מערכת האתר

מחר (שלישי) תצא בית״ר שלנו למשחק חוץ בסכנין מול הקבוצה המקומית במסגרת מחזור אמצע השבוע של הליגה. להלן המלצות והנחיות המשטרה לגבי ההגעה לעיר, הכניסה לאצטדיון וההתנהגות בתוכו:

"שוטרים וסדרנים יפרסו ביום המשחק החל משעות הצהריים באיצטדיון ומחוצה לו לשמירה על הסדר, הביטחון והכוונה של התנועה. נבקש מקהל האוהדים להגיע כשעתיים-שלוש לפני תחילת המשחק על מנת למנוע עומסי תנועה בצירים המובילים לאצטדיון ובשערים.

לנוחיותכם מצורפת מפת דרכי הגעה

בשערים בכניסה לאצטדיון יתבצע בידוק קפדני הכולל גם בדיקת התו הירוק לכל האוהדים, לא נאפשר כניסה לאצטדיון ללא בידוק גם אם החל המשחק, ולכן יש להגיע מוקדם. לא תהיה מכירת כרטיסים בקופות.

המלצתנו לקהל האוהדים להגיע בהסעה מאורגנת ולא ברכבים פרטיים. הנסיעה למגרש דוחא תתאפשר דרך ציר הישובים יובלים, אשבל עד לחניון מוסדר הסמוך לאצטדיון או דרך כביש 805 מכיוון עראבה. לאורך הצירים ובכניסה לעיר סכנין יפרסו שוטרים אשר יכווינו את קהל האוהדים – יש להישמע להנחיות השוטרים.

לא תתאפשר הכנסת מוטות דגלים לאצטדיון או כלי תקיפה ולא תותר הכנסה של ציוד פירוטכני מכל סוג. לא תתאפשר הכנסת נשק לתחומי האצטדיון, שוטרים נושאי נשק שאינם בתפקיד נדרשים להגיע עם תעודת מינוי.

לא נאפשר כל גילוי אלימות בתחומי האצטדיון ומחוצה לו או פגיעה ברכוש, המשטרה תמצה את הדין עם המעורבים. שוטרים גלויים וסמויים ישמרו על ביטחון הציבור והרכוש".

כרטיסים ויציעים

מחיר הכרטיס יעמוד על 60 ש"ח אחיד (אחרי עמלת משרד הכרטיסים), כשאוהדי הקבוצה יישבו ביציע הצפוני באצטדיון דוחא.

לרכישת כרטיסים

תו ירוק וכניסה לאצטדיון

*לא יבוצעו בדיקות קורונה מהירות בכניסה לאצטדיון.

*בהתאם להחלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תו ירוק מעודכן.

*הכניסה תינתן גם למציגים תוצאה שלילית בבדיקת קורונה מהירה (אנטיגן) ב-24 השעות שלפני המשחק.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*לא ניתן להיכנס עם בדיקת PCR מקופות החולים או מפיקוד העורף, ולא ניתן להיכנס עם בדיקה ביתית.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד בית״ריסט ב-״לאן״ ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.